دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 30 دى 1396 ساعت 09:15   |   کد مطلب: 31237
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری 5 هزار عنوان برنامه، همزمان با ایام الله دهه فجر سال جاری خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین داوود عباسی در گفتگو با خبرنگار نافع، با بیان اینکه،دهه فجر،‌ طلوع خاستگاه ارزشهاي اسلامي و مقطع رهايي ملت ايران از طاغوت زمان است،گفت: بر همین اساس همه ساله برنامه هایی به همین مناسبت در دستور کار قرار می گیرد.

 

وی با اذعان به اینکه انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که کسی گمان پیروزی این انقلاب را نداشت،اظهار کرد: اتکاء به خداوند متعال، رهبری امام خمینی و پشتوانه مردمی پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد.

 

حجت الاسلام عباسی درادامه با اشاره به برنامه های تدارک دیده شده برای ایام الله دهه فجرگفت: امسال درمجموع 5 هزار عنوان برنامه در بخش‌های مختلف برای ایام الله دهه فجر پیش بینی شده است.

 

وی تصریح کرد: باید از برنامه های مذکور در راستای نهادینه کردن فلسفه انقلاب استفاده کرد چراکه این برنامه ها میتواند هجمه های دشمن در ابعاد مختلف  را خنثی کند.

 

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان همچنین یادآور شد:دهه فجر امسال با رویکرد فجر فاطمی و تبیین کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه ولایت برگزار خواهد شد.

 

وی همچنین  از اعزام 750 مبلغ و مبلغه به تمامی نقاط استان خبردادو گفت: همچنین برگزاری  گفتمان‌های انقلاب با موضوع کارآمدی انقلاب در 200 نقطه استان نیز در دستور کار است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت