دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 28 دى 1396 ساعت 16:49   |   کد مطلب: 31221
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
هیچ پرچمی در همدان آتش زده نشد
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اينكه در اغتشاشات اخير در همدان هیچ پرچمی آتش زده نشد، گفت: دشمن در سوء استفاده از مطالبات به حق مردم ناكام ماند.

به گزارش نافع،سردار مهدی فرجی ظهر امروز در اجلاس ماهانه اتاق اصناف همدان با بیان اینکه باید مسائل اصناف در شورای تامین استان مطرح و راهکارهای آن بررسی شود، اظهار کرد: مردم مطالباتی دارند که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواست از این مطالبات سوء استفاده می‌کرد که البته به آنها اجازه داده نشد، گفت: عربستان 5 تا 6 میلیارد دلار در این زمینه هزینه کرد و کشورهای استکباری نیز در این قضیه دست داشتند اما نتوانستند کاری از پیش ببرند.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه در اغتشاشات اخیر در همدان هیچ پرچمی آتش زده نشد، تأکید کرد: یک نوجوان در ملایر از روی ناآگاهی پرچم را پایین آورد که نباید به آن حاشیه داد.

 

وی با بیان اینکه دشمن عراق، سوریه، افغانستان، یمن و... را از دست داده است و به شدت عصبانی است، تأکید کرد: سوریه عمق راهبردی ماست و با تمام توان در این حوزه ورود کرده و در مقابل دشمن مقاومت کردیم.

 

سردارفرجی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اگر 10 درصد از اسراف‌های خود بکاهیم، می‌توان کارهای بزرگی انجام داد، در ادامه از کمک اصناف به زلزله‌زدگان کرمانشاه تقدیر کرد و گفت: اصناف همدان در کمک ریالی به زلزله‌زدگان کرمانشاه رتبه اول را دارند.

 

وی با بیان اینکه اتحادیه‌های اصناف در همدان به خوبی ورود کردند، تصریح کرد: بیش از 8 هزار و 100 کانکس توسط سپاه تامین شد و بقیه را مردم تأمین کردند که با این تفاسیر در مجموع 12 هزار و 200 کانکس نصب شد.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه قدر مردم و بسیجی‌ها را بدانیم، در ادامه سخنانش اظهار کرد: امروز رژیم صهیونیستی دیگر دنبال توسعه نیست و به حفظ آنچه تاکنون گرفته بوده، تمرکز کرده است، به امید خدا وعده 25 سال دیگر برای نابودی این رژیم کودک‌کش محقق خواهد شد.

 

وی  با بیان اینکه تنها توقع شهدا از ما این است که این نظام را حفظ کنیم، خاطرنشان کرد: کسبه خیابان بوعلی در حوادث و اغتشاشات اخیر در مقابله با این جریان به خوبی همکاری کردند و باید قدردان آنها باشیم.

 

سردار فرجی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا هم انتظار حفظ نظام را دارند ادامه داد: مادر شهیدی که تنها پسر خود را تقدیم انقلاب کرده بود با حضور در آرامگاه بوعلی اعلام کرد که اجازه توهین به نظام و رهبری را نخواهد داد.

 

وی با گریزی به ایثارگری شهدای مدافع حرم، از شهید الوانی یاد کرد و گفت: اگر شهیدالوانی در هر کشوری بود یادبود آن را برگزار می‌کردند اما در همدان ما برای یک نامگذاری با تنگ‌نظری مواجه هستیم.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه با بیان اینکه استاندار همدان به خوبی دنبال حل مشکلات و مسائل استان هست که امیدواریم اطرافیان او نیز همراه شوند، بر لزوم حل مشکلات اقتصادی مردم تأکید کرد.

 

وی با بیان اینکه ما از داعش ترسی نداریم، ادامه داد: باید از لشکر بیکار ترسید، مسئولان شعار را کنار بگذارند و مشکلات را حل کنند.

 

سردار فرجی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی ظرف یک ساعت می‌توانست اغتشاشات را ختم کند، اما دستور داشت که مدارا کند، ادامه داد: نباید تحت تاثیر تبلیغات دشمنان باشیم و در مقابل دولت قرار بگیریم چراکه دولت و مجلس متعلق به این نظام هستند و باید برای حل مشکلات همدیگر را کمک کنیم.

 

وی با بیان اینکه بازار همدان تدین خود را حفظ کرده است، خاطرنشان کرد: سپاه همدان را یک بازاری پایه‌گذاری کرد و 6 ماه حقوق آن را داد، یک بازاری هم دیوار دور سپاه را کشید.

 

در انتهای این مراسم از خدمات سرهنگ حسینی فرمانده سابق بسیج اصناف همدان تقدیر و به سرهنگ عافیتی به عنوان فرمانده جدید خیر مقدم گفته شد.

 

همچنین از خدمات سرهنگ جعفری در فرماندهی بسیج شهرستان قدردانی شد و سروان عابدی معرفی گردید.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت