دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 28 دى 1396 ساعت 11:23   |   کد مطلب: 31217
معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان استان همدان بر لزوم ورود پلیس فتا در رصد کانال‌های تلگرامی همسریابی گفت: کانال‌های تلگرامی همسریابی مورد تأیید نبوده و بیشتر با ماهیت سودجویانه فعالیت می‌کنند.

به گزارش نافع، اسدالله ربانی‌، ضمن تأکید بر اینکه هیچ یک از این سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی همسریابی مجوز قانونی نداشته و مورد تأیید نیستند، اظهار کرد: پلیس فتا نیز باید با این گروه‌ها برخورد کند.

 

وی با بیان اینکه در همدان نیز چنین کانال‌های مجازی و سایت‌های اینترنتی غیرمجازی در زمینه ازدواج فعال است، ادامه داد: چنین مواردی به سازمان جوانان ربطی ندارد و بیشتر پلیس فتا در این موارد دخیل است.

 

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان استان همدان یادآور شد: بارها اعلام کردیم که ازدواج باید به صورت مردمی باشد زیرا در شبکه‌های مجازی افراد با هدف سودجویی وارد عمل می‌شوند و فاقد اعتبار هستند.

 

وی با تأکید بر اینکه به هیچ وجه جوانان به کانال‌های همسریابی و ازدواج ایرانی توجه نداشته باشند، گفت: متأسفانه در همدان تعدادی از این کانال‌های همسریابی فعال است اما خوشبختانه استقبالی از آن نشده است.

 

ربانی‌یکتا خاطرنشان کرد: ماهیت این کانال‌ها مشخص نیست و معلوم نیست از کجا مدیریت می‌شوند، البته این کانال‌ها بیشتر با اهداف مالی راه‌اندازی می‌شوند که قابل اعتماد نیستند.

 

وی یادآور شد: در شهر همدان در برخی مساجد و محلات بانوان خیر در بحث ازدواج پیشقدم شده و اقدام به معرفی و واسطه‌گری در ازدواج جوانان دارند که این کار بسیار پسندیده است.

 

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: یکی از مشکلاتی که اکنون در حوزه طلاق وجود دارد اینکه معیارهای انتخاب همسر رعایت نمی‌شود و پس از ان شاهد مشکلاتی در زندگی خود هستند.

 

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت