دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 28 دى 1396 ساعت 08:50   |   کد مطلب: 31212
شهردار اسدآباد با اشاره به اینکه این شهر سیمای جالبی ندارد، گفت: به دنبال ایجاد سیستم نظارتی برای ساماندهی مناسب نصب بنرهای تبلیغاتی هستیم تا به زیباسازی شهر کمک کند.

به گزارش نافع،کاظم سعیدی؛ با اشاره به وضعیت نامطلوب سیمای شهری اسدآباد، اظهار کرد: این شهر سیمایی ندارد و ضروری است نسبت به زیباسازی آن اقدام کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه در خیابان‌های این شهر ملاحظه می‌کنیم که مغازه‌داران و مالکین بناهای تجاری با نصب بنر در پیاده‌روها جلوه نامناسبی به این فضا داده‌اند، تصریح کرد: در شهرهایی که سیستم نظارتی خوبی دارند، برای نصب این‌گونه بنرها و تابلوها از مالکین مبلغی اخذ می‌شود تا تغییر فضای شهری تحت تسلط سیستم باشد.

 

شهردار اسدآباد خاطرنشان کرد: نیروهای اطلاع‌رسان شهرداری این افراد را نسبت به جمع‌آوری این اشیاء توجیه می‌کنند  و در مرحله بعد کسانی که با شهرداری همکاری نکنند از طریق مراجع قضایی با آنان برخورد خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه برای زیباسازی سطح شهر باید بستری مناسب فراهم شود، گفت: نصب برخی بنرهای غیرضروری در برخی میدان‌ها شهر منظره بدی به آن می‌دهد که بنده مخالف این موضوع هستم.

 

سعیدی با اشاره به اینکه مخالف نصب بنر تبریک برای انتصابش بوده است، تصریح کرد: علیرغم اصرار بنده برخی نسبت به نصب بنر تبریک در میدان‌ها شهر اقدام کردند که نیاز به این کار نبوده است.

 

وی همچنین بیان کرد: اگر مسئولان این‌گونه مسائل را از خودشان شروع نکنند، نباید انتظار داشته باشند مردم نیز با آنان همسو باشند.

 

شهردار اسدآباد اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره و ساماندهی قرارداد منعقدشده با شرکت‌های پیمانکار فضای سبز از مهم‌ترین برنامه‌های خود در این شهر خواند.

 

وی همچنین با انتقاد از نحوه انعقاد قراردادهای قبلی با شرکت‌های پیمانکار در سنوات گذشته، تصریح کرد: انعقاد قرارداد 8 ماهه با این شرکت‌ها اشتباهی محض است که نباید تکرار شود.

 

سعیدی اضافه کرد: در تدوین قراردادها باید ترتیبی اتخاذ شود تا بتوان در مواقعی مانند زمستان که نیاز به فعالیت در بخش فضای سبز نیست ارزش ریالی اضافی به هدر نرود.

 

شهردار اسدآباد در ادامه بابیان اینکه هدف ما کاهش حضور مستقیم در مسئله فضای سبز است افزود: در این راستا قراردادهایی را با پیمانکاری معتبر منعقد خواهیم کرد و در کنترل و نظارت نقش ایفا می‌کنیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: قصد داریم تا گل‌کاری شهرستان را به دو قسمت فعالیت‌های فصول گرم و سرد سال  تقسیم کرده تا شاهد مناظری با طراوت در سطح شهر باشیم.

 

سعیدی تصریح کرد: به علت کمبود بودجه پروژه جدید آغاز نخواهیم کرد مگر مجبور به شروع آن باشیم.

 

وی همچنین اضافه کرد: بدهی کنونی شهرداری 6 میلیارد تومان است که سعی داریم با مناسب‌سازی هزینه‌ها این مبلغ را کمتر کنیم.

 

شهردار اسدآباد در خصوص ترافیک شهرستان نیز گفت: در اولین اقدام قصد داریم تا رینگ چهارباغ جهاد را به بلوار دانشگاه وصل کنیم تا قسمتی از ترافیک موجود در این کاسته شود و با اصلاح این قسمت، مسیر بسیاری از همشهریان روستایی که از این بلوار تردد می‌کنند، کوتاه‌تر می‌شود.

 

وی گفت: در همین راستا مذاکرات لازم با معارضین موجود و مسئولین دانشگاه پیام نور انجام‌شده و تدوین نقشه‌برداری مسیر نیز آغازشده است.

 

منبع:پایگاه خبری تحلیلی آوای سیدجمال

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت