دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 28 دى 1396 ساعت 08:19   |   کد مطلب: 31209
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی:
اصلاحات و اعتدال از هم جدا نیستند
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی انتقادات جناح اصلاح طلب از عملکرد رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور هنز در مسیر اصلاحات است و اصلاحات و اعتدال از هم جدا نیستند.

حسن لطفی در گفتگو با خبرنگار نافع، با اشاره به آنچه تحت عنوان جدایی رئیس مهور از طیف اصلاح طلب عنوان می شود ضمن تأکیدبر فرمایش حضزت امیرالمونین (ع) در خصوص سنجش شخصیت ها با معیارهای حق اظهار کرد: نمی توان حق را با شخصیت ها سنجید چراکه طبق فرمایش امیرالمومنین(ع) شخصیت ها باید با حق تطبیق داده شده و شناخته شوند بنابراین رئیس جمهور یا هرکس دیگر باید با معیارهای حق تطبیق داده شود.

 

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان، اعتدالیون و اصولگرایان باید پشتیبان حق باشند گفت: رئیس جمهور هم از این قاعده مستثنا نیست و باید مدافع حق بوده و بر مبنای حق عمل کند.

 

این نماینده اصلاح طلب در ادامه افزود: اگرچه عده ای تلاش می کنند حق را به خود منتسب کرده و خطاهای دولت را از جناح و گروه خود جدا کرده و به خروج رئیس جمهور از این جناح نسبت دهند اما باید گفت مسیر کار رئیس جمهور هنوز در جهت اصلاحات است و اصلاحات و اعتدال از هم جدا نیستند.

 

وی تصریح کرد: تفاوتی ندارد بیان کلمه حق از زبان چه فردی از چه گروه یا جناحی صورت گیرد و در صورتی که حق از زبان نماینده مجلس، رئیس جمهور یا هرکس دیگر تقریر شود باید مورد حمایت قرار گیرد.

 

مشکلات اقتصادی و معیشتی تنها به این دولت محدود نمی شود

لطفی متذکر شد: مشکلات اقتصادی و معیشتی تنها به این دولت محدود نمی شود و در دولتهای قبل هم این مشلات وجود داشته و لازم است زیرساختها در این مسائل مورد بازبینی و ارزیابی مجدد قرارگیرد و راهکارهای مبتنی بر واقعیت در دولت و مجلس ارائه شود.

 

وی ادامه داد: نمی توان با مقصر جلوه دادن رئیس دولت یا افراد خاص در این مشکلات، خود را از آنها جدا کرد و مشکلات را به گردن فرد انداخت چراکه همه ما به هم افزایی و هم گرایی در رفع این مشکلات نیازمندیم.

 

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دفاع از حقوق مردم در هر شرایط و دولتی به جا و شایسته است عنوان کرد: نباید در دفاع از حق از صراط انصاف دور شد و بهتر آن است که مقایسه ای در این زمینه با دولت های قبل هم داشته باشیم و بعد اظهار نظر کنیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت