آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 24 دى 1396 ساعت 11:00   |   کد مطلب: 31169
با پیگیری‌های خبرنگار پایگاه خبری آوای سیدجمال و همت مسئولان یکی از مطالبات به حق اهالی شهرک قلمبه شهر اسدآباد در گازرسانی به این منطقه نتیجه داد و بزودی این اهالی از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش نافع،شهرک قلمبه از جمله شهرک‌های حاشیه شهر اسدآباد است که از سال 79 با ساخت و ساز تعدادی خانوار ایجاد شد و تا سال 88 هیگچونه امکاناتی در این منطقه از شهر نبود.

 

 با پیگیری که اهالی این منطقه داشتند و گزارشاتی در این زمینه کار شد، به همت آقای آزادبخت فرماندار اسبق این شهرستان و همکاری مسئولان شهرداری، آب و برق این امکانات به این منطقه رسانده شد.

 

اما از آن سال به بعد تاکنون یکی از نیازهای اساسی اهالی این منطقه که همان گاز شهری بود، علی‌رغم بسیاری از پیگیری‌های اهالی جواب نمی‌گرفتند و آنان دست به دامان خبرنگاران شدند و آنرا به عنوان یک مطالبه مطرح کردند.

 

به دنبال درخواست‌های مکرر اهالی این منطقه از پایگاه خبری آوای سیدجمال و باتوجه به رسالت خطیر این پایگاه خبری در رساندن مطالبات مردمی به گوش مسئولان، گزارشاتی را در ماه‌های مهر و آذر درج کرد که امروز شاهد به نتیجه رسیدن آن هستیم.

 

رئیس اداره گاز شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار ما؛ از عملیات گازرسانی به شهرک قلمبه اسدآباد خبر داد و گفت: این پروژه طبق قانون مجلس که در مرداد امسال به تصویب رسید، اقدام شد و هنوز مجوزی از شهرداری برای این امر انجام نشده است.

 

منصور بالاور تصریح کرد: با توکل به خدا و لزوم همکاری شهرداری در ارائه مجوز، عملیات گازرسانی به شهرک قلمبه را شروع کردیم و در آینده نزدیک در همین امسال از نعمت گاز بهره‌مند  و تمام یأس‌ها به امید تبدیل خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه شرکت گاز گازرسانی به تمام نقاط شهری و روستایی را از وظایف خود می‌داند، افزود: این امر با دستور اکید فرماندار در حال انجام است و دیگر مسئولین نیز در جریان موضوع قرار گرفتند..

 

بالاور تأکید کرد: شهرداری طبق قانون موظف است طی مدت سه سال آنها را تعیین تکلیف کند در واقع از این پس هیچ شهروندی در شهر بدون گاز نخواهد بود فقط باید استاندارد وایمنی گاز را رعایت کند

 

منبع:پایگاه خبری وای سیدجمال

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها