آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 23 دى 1396 ساعت 18:47   |   کد مطلب: 31165
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای همدان از لکه‌گیری ۲۹ هزار مترمربع از راه‌های حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد

به گزارش نافع،رسول ابراهیم‌خانی اظهار داشت : این لکه‌گیری تا ۵ سانتی‌متر در همه راه‌های حوزه استحفاظی شامل شریانی ، فرعی ، روستایی با آسفالت گرم و سرد انجام شده است از دیگر عملکرد این اداره در ۹ ماه امسال می‌توان به رگلاژ راه‌های شنی در مجموع به طول ۲۵ کیلومتر در همه راه‌های حوزه استحفاظی و اجرای آسفالت رگلاژی به طول بیش از یک کیلومتر در محورهای سه‌راهی مراد بلاقی به سمت قهاوند و محور تهران مقابل پلیس‌راه اشاره کرد .

 

ابراهیم‌خانی ادامه داد : پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر به طول تقریبی ۱۴۰۰ کیلومتر در راه‌های حوزه استحفاظی این شهرستان از دیگر کارهای انجام شده این اداره است .

 

وی به ایمن‌سازی نقاط پرتگاهی با خاک‌ریز در همه محورهای حوزه استحفاظی به حجم ۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب اشاره و بیان کرد : همچنین در این مدت ، شانه سازی و رفع افتادگی شانه به حجم ۲۴ هزار مترمکعب در محورهای این شهرستان انجام شده است .

 

ابراهیم‌خانی در ادامه احداث و تعریض پل‌ها ، تعمیر و مرمت و نگهداری پل‌های کوچک ، اجرای آسفالت شانه راه‌ها ، اصلاح پیچ‌های خطرناک ، درزگیری در راه‌های آسفالته و روکش راه‌های شریانی و اصلی و فرعی را از دیگر اقدامت انجام شده این شهرستان در مدت ۹ ماه امسال عنوان کرد .

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت