آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 23 دى 1396 ساعت 13:13   |   کد مطلب: 31163
عضو شوراي اسلامی شهر همدان گفت: توجه به حوزه تعلیم و تربیت و معلمان، تقویت حوزه فرهنگی را به دنبال دارد

به گزارش نافع، اکبر کاوسي اميد در دیدار جمعی از معلمان، افزود: مدیریت شهری برای موفقیت در حوزه فرهنگ باید به قشر فرهنگیان شهر توجه داشته باشد و در این راستا می توان کارگروهی با حضور معلمان تشکیل داد.

 

کاوسی اميد با تاکید بر تدوین بسته فرهنگی برای پیشبرد اهداف مدیرت شهری، اظهار کرد: می توان در محورهایی از بسته فرهنگی از نظرات و پیشنهادات معلمان بهره گرفت .

 

وی ایجاد مدیریت یکپارچه شهری را ضروری دانست و اضافه کرد: با ایجاد مدیرت واحد بسیاری از مشکلات و مسائل را می توان با هماهنگی و همکاری دستگاه ها و ارگانها حل کرده و در خدمت رسانی به شهروندان بهتر عمل نمود.

 

رئیس شوراي اسلامی شهرستان و عضو شوراي همدان ادامه داد: با وجود مدیرت واحد شهری علاوه بر ارائه خدمات آسان به شهروندان از هدر رفت سرمایه ها نیز جلوگیری می شود.

 

کاوسی اميد افزود: با توجه به نبود مدیریت واحد شهری در ایران بر این اساس می توان با همکاری و تعامل تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی نسبت به خدمات رسانی و خدمت به مردم عمل کرد.

 

وی با بیان اینکه تعامل با معلمان و فرهنگیان در دستور کار شورای شهرهمدان قرار گرفته است، ادامه داد:  در این زمینه برای معلمین 10 درصد تخفیف در دفترچه تعرفه عوارض در نظر گرفته شده است و از طرفی انتظار  می رود در بحث فرهنگ سازی بویژه آموزش های شهروندی مد نظر مدیریت شهری، در کلاسهای درسی برای دانش آموزان آموزش داده شود.

 

این عضو شورای شهر همدان تغییر رفتار و آموزش های شهروندی را از دوران کودکی و سنین پایین موثر دانست و گفت: نباید تنها به پرکردن حافظه کودکان پرداخت بلکه آموزشها باید کاربردی باشد.

 

کاوسی اميد اظهار کرد: در صورت ایجاد مدیریت واحد شهری، آموزش و پرورش و معلمان نیز می توانند در امر آموزش های شهروندی و شهرنشینی کمک مدیریت شهری باشند .

 

وی با بیان اینکه با تدوین بسته فرهنگی مناسب، همدان نخستین شهر در کشور در این زمینه خواهد بود ،افزود: ضروری است  27 سوال مقام معظم رهبری در تمدن نوین اسلامی در این بسته فرهنگی لحاظ شود.

 

وی در پایان سخنانش با تاکید بر اینکه همدان باید در تمدن نوین اسلامی پیشتاز باشد، یادآور شد: شورای پنجم اسلامی شهر همدان در نظر دارد تعامل خوبی با معلمان در جهت پیشبرد اهداف داشته باشد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت