دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 18 دى 1396 ساعت 08:36   |   کد مطلب: 31079
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه برخی معتقدند که معلم ها زیاد و زیادی هستند گفت:عده ای می گویند معلمان پول زیادی از این نظام را خرج می کنند، در حالی که تا زمانی که یک معلم در حال تعلیم و تربیت است، زیادی بودن معنا ندارد.

به گزارش نافع، حمیدرضا حاجی بابایی با بیان اینکه هیچ کس در این نظام به اندازه مقام معظم رهبری طرفدار آموزش و پرورش و معلمان نیست،عنوان کرد:ایشان کسی است که با تمام وجود معلمان را درک می کند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع اصلاح تقویم آموزشی اشاره کرد و گفت: براساس سند تحول بنیادین، یک سال، به طور کامل به عنوان زمان آموزش محسوب می شود.

 

وی بیان کرد:در طول هفته زمان تربیتی را مدرسه مدیریت و اولیا مدیریت می کنند و اگر یکی افزایش و دیگری کاهش پیدا کند نباید باعث نگرانی شود.

 

حاجی بابایی خاطرنشان کرد: برای تعطیلاتی که احیانا در طول سال تحصیلی پیش می آید می توان پایان سال جبرانی گذاشت چون فضای عمومی جامعه اجازه تغییر تقویم آموزشی را نمی دهد چون این اتفاق یک بار دیگر هم افتاد اما از آن استقبال نشد؛ اگر برنامه های تابستان را غنی کنیم و ادامه برنامه تربیتی مدرسه باشد نیازی به این تغییر نیست.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت