دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 13 دى 1396 ساعت 11:28   |   کد مطلب: 31012
افتخاری دیگر برای خانواده کشتی همدان رقم خورد؛
به اهتزاز در آمدن پرچم عزیز ایران با دستان نایب قهرمان المپیک
مسعود مصطفی جوکار در خیزش بزرگ مردمی ضد اغتشاشات اخیر به خبرنگار همدان ورزش گفت: تمام اقشار و به خصوص ورزشکاران در تمام میادین سعی بر این داشته اند که پرچم کشورشان را که دارای قداست است بالا نگه دارند.

به گزارش نافع، به نقل از همدان ورزش،مسعود مصطفی جوکار (زادهٔ ۱۳۵۶، ملایر کشتی‌گیر آزادکار سابق ایرانی است که مدال نقرهٔ المپیک ۲۰۰۴ آتن را در وزن ۶۰ کیلوگرم به دست آورده‌است.

 

خانواده جوکار در ملایر که می توان از آن ها به عنوان قهرمانان کشتی جهان نام برد برای هر ورزش دوستی آشناست و زبانزد خاص و عام است .

 

مسعود مصطفی جوکار در خیزش بزرگ مردمی ضد اغتشاشات اخیر و فتنه گران به خبرنگار همدان ورزش گفت: تمام اقشار و به خصوص ورزشکاران در تمام میادین سعی بر این داشته اند که پرچم کشورشان را که دارای قداست خاصی است بالا نگه دارند و برای آن احترام زیادی قائل هستند .

 

وی ادامه داد: قهرمانان و پهلوانان هنگام بالا رفتن پرچم در تمام میادین افتخار می کنند و این اتفاقات اخیر که در اکثر نقاط کشور و در شهرستان ملایر توسط عده ای که هویت آن ها مشخص نیست رخ داد و پرچم این کشور را پایین کشیدند جای تاسف دارد .

 

قهرمان نام آور ایرانی گفت: مردم ایران همیشه پشتیبان ولایت و رهبری بوده و هستند و پرچم این کشور توسط رهبر عزیز به امام زمان (عج) می رسد .

 

وی بیان داشت: بسیار خوشحالم که وظیفه خطیر بالا بردن پرچم کشور عزیزمان را بر عهده دارم و امیدوارم که همگی جوانانی برومند و غیور برای این مرزو بوم باشیم .

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت