آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 12 دى 1396 ساعت 11:23   |   کد مطلب: 31004
نماینده مردم اسدآباد در مجلس اغتشاش در اسدآباد را محکوم کرد؛
زخم‌خوردگان فتنه 88، اخلالگران امروز هستند/اجازه گرانی را نمی‌دهیم
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: جریانی بازمانده از فتنه سال 88 که ریشه ناپایدار و سستی در جامعه دارند و نگاهشان به خارج از کشورهاست، به دنبال ایجاد اغتشاش و ناآرامی در جامعه است که نباید مردم خواسته‌هایشان از طریق اعلام کنند.

به گزارش نافع،اکبر رنجبرزاده در گفت‌‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ با محکوم کردن تجمع و اغتشاشات اخیر در کشور، اظهار کرد: سرنخ این ناآرامی‌ها در برخی از شهرهای کشور که اسدآباد هم جزء آن‌ها بود، در مسیر هماهنگی و همکاری عوامل دشمنان داخلی و خارج از کشور دارد.

 

وی با اشاره به اینکه مردم ممکن است اعتراضاتی در جهت مشکلات معیشتی، بیکاری داشته باشند، گفت: شنیدن این مسائل به‌حق مردم قابل‌توجه است و هیچ‌کسی روی این‌ها حساسیتی ندارد ولی باید خواسته‌های به‌حق مردم از مجاری قانونی پیگیری شود.

 

*نمایندگان و دولت که مردم به آن‌ها رأی دادند، مجاری قانونی برای پیگیری خواسته‌هاست

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس ادامه داد: ازجمله مجاری  قانونی که مردم می‌توانند خواسته خود را به آنان اعلام کنند و گوش شنوا برای شنیدن این خواسته‌ها دارند، نمایندگان مجلس و دولتی است که مردم به آن‌ها رأی دادند و البته مصمم هستند برای رفع کاستی و کمبودها.

 

 وی اذعان داشت: اگر برخی مسائل و مشکلات زندگی خود را به‌حق دنبال می‌کنند، اگر به دنبال جریانات سیاسی معاند حرکت کنند، هم جامعه ضرر می‌کند و هم خود آن اشخاص آسیب جدی ببینند و مشکلات جامعه لاینحل خواهد ماند و حتی به آن اضافه خواهد شد.

 

رنجبرزاده با توصیه به شهروندان اسدآبادی که فرزندان خود را راهنمایی و مراقبت کنند، افزود: جریانی بازمانده از فتنه سال 88 که ریشه ناپایدار و سستی هم در جامعه دارند و هم نگاهشان به خارج از کشورهاست و نباید شهروندان به دنبال این‌ها حرکت کند.

 

*صف ناراضیان از مسائل اقتصادی با آشوب گران جداست

وی ادامه داد: تمام کسانی که مردم را به تجمعات دعوت کنند، سرنخ را که پی می‌گیریم، می‌بینیم که نه مشکل مالی دارند نه کاری و در موقعیت زندگی مناسبی هم هستند اما به لحاظ سیاسی در تقابل با نظام هستند؛ ممکن است در هر شهرستانی تعدادی به انگشتان دست هم وجود دارد اما همین تعداد اندک آموزش‌های لازم را برای دعوت مردم به ناآرامی دیده‌اند و با موج‌سواری مشکلاتی برای جامعه ایجاد می‌کنند.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: برخی ضربه خوردگان فتنه 88 به دنبال این هستند که آن حماسه میلیون 9 دی سال 88 تحت شعاع قرار دهند ،چرا دشمن آنجا آسیب دید و البته تعدادشان به یک الی دو درصد جامعه هم نمی‌رسد نیاز به اجتماعات دارد و  سوار بر مشکلات معیشتی مردم می‌شوند و اهداف خود را دنبال می‌کنند.

 

وی تأکید کرد: صف ناراضیان از مسائل اقتصاد و معیشتی باید از کسانی که سردمدار مقابله با نظام و کشور و انقلاب هستند، جداست و البته فرمان گیری آن‌ها هم از خارج از مرزهاست.

 

رنجبرزاده بار دیگر با توصیه شهروندان عزیز اسدآبادی، گفت: ما به‌عنوان نماینده مردم در مجلس با تمام ظرفیت در خدمت شهروندان هستیم و کمک‌کار دولت خواهد بود ت.

 

*اجازه جوانه زدن به فتنه‌گران را نخواهیم داد

وی بابیان اینکه هیچ‌کس منکر این مشکلات نیست اما راحل این مشکلات این نیست که گرد آتشی جمع شود که به دست مخالف این نظام روشن و برافروخته شده است و اینجاست که مردم به خواسته‌های به‌حق خود نمی‌رسند بلکه آسیب هم می‌بینند.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با تأکید بر حل مشکلات از سوی مسئولان ، گفت: مردم هوشیار اسدآباد که در همیشه صحنه حضور دارند، باید ببینند که چه کسانی آنان دعوت به این تجمعات می‌کنند آنان به دنبال چه اهدافی هستند، سرنخ‌های اغتشاشات چه کسانی هستند چراکه آنان که سرنخ این مسائل هستند، خودشان غرق ثروت و موقعیت هستند فقط به لحاظ پست و مقام در حاشیه رانده شدند و زخم‌خورده فتنه 88 هستند.

 

وی گفت: این افرادی که خواسته‌هایشان به‌حق نیست و مورد شناسایی قرار می‌گیرند و مشکل آن‌ها فتنه‌ای است که می‌خواهند شعله‌ور کنند البته ما اجازه نخواهیم که این فتنه گران جوانه بزنند و رشد کنند و با مام ظرفیت در خدمت مردم و فهمی و شهرستان هم هستیم.

 

*مخالف پرداخت یارانه به دهک‌های بالا هستم

رنجبرزاده بابیان اینکه برای حل مشکلات معیشتی مردم اسدآباد هم نوید و وعده‌های وجود دارد که افزود: هیچ‌گونه گرانی رخ نمی‌دهد چر که مجلس با تمام ظرفیت در میدان قرار دارد که موقعیت قدرت خرید طبقات پایین، بازنشستگان با حقوق پایین، اصناف، کارگران و کشاورزان افزایش دهد حال طیف ثروتمند جامعه هم در طی چند دهه یارانه دریافت نکنند جایی نگرانی نیست اما باید یارانه فقرا و جامعه با حقوق زیر 5 الی 6 میلیون بیشتر شود.

 

وی با اعلام موافقت حذف دو دهک بالا برای دریافت یارانه، گفت: کسانی که پول مصرف بنزین ماشین و البته ماشین‌هایشان در طول روز 300 هزار تومان دارند، لزومی ندارد که این افراد یارانه دریافت کنند و البته یارانه سهم افراد با حقوق کم است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما