آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 9 دى 1396 ساعت 08:44   |   کد مطلب: 30964
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: 9 دی قطعه ای دیگر از پازل انقلاب بود که در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شد.

 محمد مهدی مفتح در گفتگو با خبرنگار نافع،با اشاره به اینکه حادثه 9 دی خیزشی خودجوش و مردمی و قطعه ای منطبق با اسلام  بود،گفت: حماسه 9 دی همانند دیگر برهه های زمانی انقلاب اسلامی حرکتی مردمی بود.

 

وی با بیان اینکه در ابتدای انقلاب امام خمینی(ره) نیز با اتکاء به قدرت الهی و مردم موفق شد در مقابل قدرت شرق و غرب بیاستد.

 

مفتح با اذعان به اینکه در نهم دی ماه 88 نیز هنگامی که مردم دیدن اصل انقلاب توسط دشمن تهدید میشود با قیامی خودجوش، توطئه های اخلال گران را خنث کردند.

 

وی افزود: بصیرت مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری موجب شد تا در 9 دی 88 بار دیگر جریانی انقلابی و مردم به حمایت از نظام و انقلاب راهی خیابانها شود و البته این خیزش خودجوش بود.

 

نماینده مردم تویسرکان درمجلس شورای اسلامی ههمچنین عنوان کرد:9 دی قطعه ای دیگر از پازل انقلاب بود  که در تارخ ایران اسلامی ماندگار شد و این مردم بودند که جوشش این انقلاب را سبب شدند.

 

وی همچنین تصریح کرد:9 دی نشان داد که مردم هنوز هم دارای بصیرت انقلابی هستند و نخواهند گذاشت دشمنان نقشه های شومشان را عملیاتی کنند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت