آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 8 دى 1396 ساعت 13:28   |   کد مطلب: 30955
مدیر کانون بسیج فرهنگیان ناحیه یک همدان عنوان کرد:
حماسه ۹دی امضایی بر اثبات پاسداری مردم از انقلاب بود
مدیر کانون بسیج فرهنگیان ناحیه یک همدان گفت:حماسه ۹دی امضایی دیگر بر اثبات حضور مردم در پاسداری از انقلاب بود.

به گزارش نافع،عادل عبدالملکی در نشست بصیرتی ۹ دی در مسجد مهدیه همدان با گرامیداشت فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی اظهار داشت: حماسه ۹ دی امضایی بود به کسانی که نسبت به ناامیدی مردم امید بسته بودند که به یاری خداوند تمام ترفندهای دشمنان انقلاب نقش بر آب شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری نشست عنوان کرد: این نشست در راستای تحقق منویات مقام عظمای ولایت در حفظ و پاسداری از حماسه انقلابی ۹ دی و روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه برگزار شد.

مدیر کانون بسیج فرهنگیان ناحیه یک همدان ۹ دی را روز تجدید میثاق دوباره مردم با آرمان های انقلاب دانست و تاکید کرد: حماسه ۹دی امضایی دیگر بر اثبات حضور مردم در پاسداری از انقلاب بود.

وی با بیان اینکه در این نشست در صدد هستیم تا حماسه حضور را به منصه ظهور برسانیم، افزود: به برکت رهبری و ولایت و خون پاک شهدا، ریشه ها و پشتوانه انقلاب روز به روز نسبت به گذشته محکم تر می شوند و ما در صحنه خواهیم ماند تا این پرچم الهی را به سلامت به دست صاحب اصلی آن برسانیم.

عبدالملکی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در ابتدای مسیر است و تا تحقق تمدن نوین اسلامی در حرکت است، گفت: راه و مسیر ادامه دارد و ما عهدی که با امام شهدا و انقلاب بسته ایم تا آخر پای آن ایستاده ایم و خواهیم ایستاد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از افراد شرکت کننده در مراسم یادآور شد: این حضور شما در صحنه ها و برنامه های انقلاب نشان از پایبندی شما نسبت به آرمان ها و ارزش‌های انقلاب و مانور حضوری از تحقق اهداف انقلاب و تحقق منویات مقام عظمای ولایت که نسبت به فتنه ۸۸ حساس هستند است.

 

منبع: بسیج نیوز

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت