وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 8 دى 1396 ساعت 10:16   |   کد مطلب: 30950
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: مردم برای دفاع و حمایت از ولایت، نظام و کشورشان یکپارچه در راهپیمایی روز نهم_دی شرکت کردند.

به گزارش نافع،حمیدرضا حاجی_بابایی، رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی، با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی نهم_دی سال 88 در حقیقت برای دفاع از ولایت، نظام، کشور و انقلابشان بوده است ،گفت: مردم به صورت یکپارچه و بدون وجود سلیقه های سیاسی به خیابان ها آمدند و فتنه 88 را محکوم کردند.

 

وی ادامه داد: تمام عوامل استکبار جهانی به ویژه منافقان نقش کلیدی، اساسی و پر معنایی در فتنه ایفا کردند و بنا داشتند با این فتنه انقلاب اسلامی ایران را با معضل مواجه کنند.

 

حاجی_بابایی تاکید کرد: نهمدی حرکتی آگاهانه، بصیرتی یک باره و بدون تصمیم گیری قبلی بود و با فرمایشات مقام معظم رهبری حرکتی در جامعه شکل گرفت و مردم به پا خواستند و در روز نهم_دی به صورت یکپارچه به خیابان ها آمدند.

 

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان اینکه این حرکت همه فتنه ها را به یک باره خاموش کرد، افزود: اقدام مردم در روز 9 دی به تمام کسانی که در ایجاد فتنه 88 دچار اشتباه شده بودند و همچنین به تمام کسانی که می خواستند در انتخابات بعدی ریاست جمهوری حضور پیدا کنند، درسی عبرت آموز داد.

 

وی تاکید کرد: آن افراد هم به این جمع بندی رسیدند که اگر قرار باشد چنین حرکت هایی و فتنه هایی را شکل دهند هیچگاه نظام این صورت مسئله را پاک نخواهد کرد بلکه تا ابد تحت عبارت فتنه باقی خواهد ماند.

 

نماینده مردم همدان و فامنین گفت: اگر ایستادگی و پایداری مقام معظم رهبری نبود، و همچنین حرکت پر شور مردم در راهپیمایی روز نهم_دی، ما در هر انتخاباتی این مسائل را داشتیم.

 

منبع :خبرگزاری خانه ملت

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت