آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 8 دى 1396 ساعت 09:02   |   کد مطلب: 30933
جانشین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) و یکی از یادگاران دفاع مقدس،گفت: در فتنه 88 عده ای با عنوان اصلاحات پشت این واژه مقدس پنهان و زیر پرچم سران فتنه مخفی جمع آمدند.

فتنه 88 همچنان دارای ابعاد پیچیده و باز نشده فراوانی است ،برای آگاهی از مدیریت میدانی و بیان برخی ناگفته ها میزبان یکی از مبارزان عرصه میدانی این اتفاق مهم تاریخ معاصر ایران بودیم.

 

سردار سالار آبنوش از فرماندهان و یادگاران دفاع مقدس با حضور در دفتر پایگاه خبری نافع، با بیان اینکه فتنه 88 قبل و بعد از سال 88 نیز جاری بوده است گفت:جریانی همزاد با انقلاب ما متولد شده است که البته برای همه ادیان الهی این گونه بوده است و این آن است که با شروع یک حرکت الهی کسانی که زندگی دنیوی خود را در خطر می بینند شروع به برنامه ریزی میکنند.

 

سردار ابنوش ادامه داد:از حضرت زینب س نقل شده است که تیر حرمله در واقع در سقیفه شلیک شده است.

 

وی ادامه داد:این حرکت و جریان از اول انقلاب شروع شد در زمان دفاع مقدس و حیات امام نیز وجود داشت اما فرصت حضور پیدا نکرند.

این فرمانده دفاع مقدس اضافه نمود:این جریان که ویژگی اصلی آن التقاط است آرام به حرکت خود ادامه دادند.

وی افزود:در فتنه 88 اینها فرصت را مناسب دیدند و باید گفت جریان فتنه و ریشه آن به التقاط برمیگردد.

آبنوش افزود:معتقدیم فتنه 88 توسط اقا امام حسین هدایت شد و خاموش شد.اگر واقع بینانه به مسئله نگاه کنیم ریشه این جریان فتنه به تفکری که فقط واژه اصلاح طلبی را یدک می کشد برمیگردد.این واژه بسیار خوبی بود اما در متن و اصل قضیه و پشت این نام مفاهیم التقاطی نهفته است.

 

وی افزود:این تفکر یک فرزند ناقصلخلقه نیز دارد که همان فتنه 78 است.این تفکردر برابر ولایت مطلقه فقیه است.

 

یادگار دوران شهدات  اضافه نمود:ریشه تمام این فکری که به نام اصلاح طلبی است؛ التقاط است و میگیود که راه چاره مشکلات ما این است که برخی از احکام اسلامی را دور بریزیم و از تفکرات جدید دنیا استفاده کنیم.

 

جانشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا  با بیان اینکه هیچ گاه سران اصلاحات و فتنه اصلاحات مد نظر خود را تعریف نکردند افزود:فقط جایی دیدم حجاریان نکات بسیار جالبی از اصل مفاهیم اصلاح طلبی توضیح داده است و میگوید من زندگی ومبانی فکری سران اصلاحات در تاریخ معاصر مثل کسروی و مصدق ،سید ضیاء طباطبایی را بررسی کردم تا رسیدم به شریعتی که او را مرز ملی مذهبی می داند .

آبنوش ادامه داد:حجاریان با اشاره به دو کتاب اسلام شناسی که شریعتی  دارد  ادامه می دهد ،یکی از این دو کتاب قبل از سفر به اروپا است و دیگری بعد از تاثیر تفکر غربی و التقاطی که در آن به این رسیده است که اسلام دیگری وجود دارد و من بعد از ان روز اصلاح طلب شده ام.

 

شریعتی در این کتاب میگوید ما نمیتوانیم در این دنیا از امکانات بی بهره باشیم و باید از لذایذ مادی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه کسی از اصلاح طلبی بدش نمی آید و تمام ائمه ما برای اصلاح شهید شده اند ،علما و بزرگان ما برای همین منظور شهید شده اند، اما اینها در پشت این واژه مقدس مخفی شدند و معتقد بودند که اسلام پاسخگو نیست و آیات و روایاتها را بخشی و موردی و سانسور شده می خواستند.

ابنوش اضافه کرد:دعوای ما از ابتدای انقلاب با جریانات التقاطی همچون ملی مذهبی ها ،لیبرالها ،منافقین و حال گروه موسوسم به اصلاح طلبان همین التقاطی بودن است.

وی با بیان اینکه در 12 سال ابتدای انقلاب ما درگیر مسائل خاص جنگ و درگیری بودیم ادامه داد:در طی این 40 سال گذشته فقط 4 سال اولی دولت نهم ما مدیریت جریان ارزشی انقلابی بوده است.

 

ابنوش اضافه کرد:24 سال گذشته در دست جریان التقاطی و اصلاح طلبی است و اینک کشور دچار مشکلات اساسی در عرصه ی اجرایی و اقتصادی است و این حاصل حضور تفکر غیر انقلابی در عرصه مدیریت اجرایی است.

 

 جانشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اضافه کرد:این جریان با مدیریت حرف درمانی و شیوه های تبلیغاتی توانسته اند این مدیریتها را بر عهده بگیرند.

معاون سابق قرارگاه خاتم الانبیا با اشاره به فتنه 88 گفت:در این حادثه جریان التقاطی مخفی شده پشت واژه اصلاح طلبی با استفاده از فرصت بدست آمده بصورت لخت و عریان بیرون آمدند .

 

وی گفت:این جریان با همراهی رسانه های صهیونیستی و تشویق مردم در 8 ماه سال 88 همه روزهای مقدس ما از نماز جمعه و روز قدس را به چالش کشیدند ،خانمهای چادری را مورد هتک جرمت قرار دادند.در روز قدس روزه خواری کردند،مختلط نماز خواندند و عکس امام و رهبری را اتش زدند.

 

ابنوش با اشاره به فضای غبار آلود فتنه گفت:برخی مردم در این فضای غبار آلود دچار شبهه شده بودند.در چنین فضایی تمام ضد انقلاب و مخالفین اسلام در این فتنه زیر پرچم سران فتنه جمع شدند.

 

این فرمانده میدانی مبارزه فتنه 88 گفت :در بازداشتی هایی فتنه 88 از دموکرات ، کومله ، گروهک ریگی ، سلطنت طلب ، بهایی و وهابی ،منافقین وجود داشته اند در حالی که اینها اساسا با هم مخالف هستند.

 

وی افزود:آنجا ما دیدیم همه ی اینها از اصلاح طلب تا گروهک ریگی با ولایت فقیه و سلسله ائمه و ولایت علی ع مشکل داشتند.به هیچ وجه این فتنه دعوای احمدی نژاد و اصلاحات نبود بلکه مسئله کاملا اعتقادی است.

 

فرمانده دوران دفاع مقدس  اضافه نمود:در بحث میدانی سردار همدانی در آن مقط فرمانده سپاه تهران بودند . ایشان را یک نابغه سیاسی،امنیتی و نظامی بودند.از این جهت نابغه بودند که یک نفر برای بدست آوردن تخصص باید سالها درس بخواند اما سردار بدون این تحصیلات یک فرمانده دقیق بودند.

 

وی با بیان یک ناگفته از مدیریت میدانی شهید همدانی در فتنه 88 گفت:شهید همدانی همه ما را جمع کرد و دستور ادند که تهران  برای مدیریت بحث ضد انقلاب و فتنه گران تقسیم بندی شود و سپس خطاب به همه ی مدیران میدانی مبارزه با فتنه گفتند حق نداریید امروز در هیچ سرایطی کسی را بزنید و حق استفاده از اسلحه را ندارید.

 

وی افزود:شهید همدانی گفتند امروز انقلاب امروز نیاز به جان دادن ما دارد و ما باید ارشاد کنیم و هر نوع برخوردی با ما داشتند نباید از سلاح استفاده کنید فقط باید کتک بخورید و حتی جان بدهید برای انقلاب.

 

وی اضافه کرد:من معتقدم کهریزک هم یک نفوذ بود زیرا همه نیروهایی که برای مبارزه میدانی با فتنه 88 آمده بودند غسل شهادت داده بودند که توسط فتنه گران هر اتفاقی افتاد کاری نکنند و فقط صبوری و روشنگری کنند.

 

ابنوش اضافه کرد:تدبیر سردار همدانی این بود که بیاید امروز بمیریم برای این مردم و انقلاب.

 

وی افزود:وقتی در آن لحظات سردار همدانی با یک موتور به وسط میدان امده بود و وقتی من  سوار موتوری که ایشان راننده بودند شدم دیدم حتی ایشان سلاح کمری خود را هم نیاوردند.

 

سردار آبنوش در پاسخ به این سوال که به نظر شما امروز طراحی جریان فتنه چیست ،گفت:نظر شخصی من  این است که فشار بر گلوگاه اقتصادی مردم و فشار بر زندگی مردم و نا امید کردن آنها راهبرد جریان فتنه است.

 

بسیاری محاسنشان بیشتر از ما بیشتر باشد و بیشتر هم لفط آقا را به کار ببرند اما میتوانند مشکلات کردم حل کنند اما این کار را نمی کنند.

 

وی ادامه داد:امروز یک قاضی میتواند با چند حکم خوب امید در دل مردم ایجاد کند اما متاسفانه بعضا اینگونه نیست.می توان دزدان چند هزار میلیاردی را شلاق بزند و اعدام کنند.

وی افزود:نماینده محترم میتواند در نطق های خود مفاسد اقتصادی را روشن کند اما این کار را انجام نمی دهد اما امروز کمیسیون اصل 90  اسامی همه ی مفاسد اقتصادی را دارد  اما کاری از پیش نمی رود.

 

ابنوش ادامه داد:هر کس برای اعتلای کلمه الله قدم بردارد که یکی از مواردش رضایت مردم و  حل مشکلات اقتصادی مردم است قدم بردارد مخلصش هستیم،در پشت نام های اصلاح طلبی و اصولگرایی نباید فریبمان دهند،هر کس در هر نامی اصلاح طلبی یا اصولگرایی  در این کار کوتاهی میکند نامرد و ضد انقلاب است.

 

وی افزود:کشور ما کشور ثروتمندی است و میتوان همه مشکلات اقتصادی مردم را حل کند

 

ابنوش ادامه داد:این رفتارها را باید در ادامه همان جریان فتنه دانست .فشار برمردم و ایجاد نارضایتی از انقلاب و نظام یک راهبرد و نفوذ است و در راستای فتنه است چون انها بعد از اینک دستشان رو شد گفتند مااشتباه کردیم باید در پس واژه های زیبا مثل ولایت فقیه و اقا گفتن و امام گفتن  ریشه انقلاب را بزنیم.

 

وی افزود:در این عرصه باید روشنگری کرد و با روشنگری می توان بر این مسائل پیروز شد و راهبرد جدید فتنه پیروز شد.

 

ابنوش ادامه داد:لعنت ابدی بر هر جناحی و  جریانی که برای مردم مشکلات  ایجاد کند و مخلص جناحی هستیم که مشکلات مردم را حل کند.

 

 

وی ادامه داد:ما هر لحظه فرصت پیدا میکنیم غسل شهادت میکنیم و آماده جان دادن برای ولایت و انقلاب هستیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت