آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 6 دى 1396 ساعت 07:51   |   کد مطلب: 30909
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، یکی از منابع مهم درآمدی در کشور درآمدهای مالیاتی است گفت: وقتی دولت ،معافیت مالیاتی را به یک عده می دهد، فشار به عده ی دیگروارد می شود.

حمید رضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگارنافع، با اذعان به اینکه متاسفانه بودجه سال جاری دولت هیچ شباهتی به برنامه ششم ندارد گفت: این نوع بودجه ریزی بدترین نوع بستن بودجه است.

 

وی با اشاره به اینکه در بودجه مذکوراز محل مالیاتها، کمتر از 50 درصد درآمد داریم، اظهار کرد: یکی از منابع مهم و مطمئن درآمدی در کشور درآمدهای مالیاتی است و وقتی که ما معافیت مالیاتی را به یک عده می دهیم فشار به عده ی دیگروارد می شود.

 

حاجی بابایی عنوان کرد:متاسفانه یکی از عدم شفافیت ها و مشکلات کلیدی بودجه 97 درآمدهای مالیاتی است.

 

وی در بخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به موضوع قطع یارانه های برخی دهک ها ،گفت: اگر رشد اقتصادی کشوربه 8 درصد می رسید، نرخ بی کاری کاهش می یافت، سطح معیشت مردم ارتقاء می یافت آنگاه می توانستیم به مردم یارانه ندهیم اما در شرایطی که سطح معیشت مردم را نتوانستیم بالا ببریم و حتی پایین هم آمده، چگونه می توانیم از قطع یارانه ها سخن بگوییم!

 

حاجی بابایی افزود: دولت اگرمی داند، بگوید چند نفر درکشور وضعشان خوب است، و در این صورت سراغ پولدارها برود.

 

وی با بیان اینکه سال آینده از محل هدفمندی یارانه ها 110 هزارمیلیارد تومان درآمد داریم گفت: 63 هزارمیلیارد تومان از این درآمد در بودجه نیامده است و دولت باید پاسخ دهد که چرا این درآمد در به مجلس نیامده تا مصوب شود!

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت