آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 26 آذر 1396 ساعت 13:38   |   کد مطلب: 30711
استاد ارتباطات دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه طبابایی گفت:آمریکا به دنبال فشار بر جبهه مقاومت برای فروپاشی آن است.

به گزارش نافع  به نقل از صبح رزن، عباس اسدی با بیان این مطلب ادامه داد:امروز متاسفانه افکار عمومی در جهان در ید قدرت کمپانی های رسانه ای و امپراطوری رسانه ای است.

عباس اسدی ادامه داد:آمریکایی ها از نمایش مضحک هیلی به دنبال اهداف متعددی هستند.

وی ادامه داد:یکی از مهمترین این اهداف ایران هراسی و فروش بیشتراسلحه به کشورای حاشیه خلیج فارس است،نکته دیگری که آمریکا  در نظر دارند را باید منزوی کردن ایران است.

این استاد دانشگاه علامه با بیان اینکه سخنان هیلی بدون کمترین مستندات ارائه شد گفت:این بی اعباری نکته ای بود که حای رسانه های خود آمریکا نیزر به آن اشاره کردند.

وی افزود:آنان به دنبال اجماع سازی جهانی علیه ایران و محور مقاومت هستند به همین دلیل این بازی های رسانه ای را راه اندازی کرده اند.

 

عباس اسدی تصریح نمود:ایران هراسی در دنایا امروز و با کشتارهایی که عرستان در یمن راه انداخته است هرگز مشروعیت نخواهد داشت.

وی افزود:تمام تلاش برای این است که ایران خود از برجام خارج شود و اینگونه ایران را به نقض معاهده های بین المللی متهم کنند.

اسدی با اشاره به تگذیب اظهارات هیلی توسط دبیر کل سازمان ملل و سایر مقامات بین المللی در خصوص استفاده یمن از موشکهای ایرانی افزود:آمریکایی ها فقط جنگ روانی بر علیه را ایران راه اندازی کرده اند تا بتوانند به اهداف خود برسند.

وی در خصوص بازتاب رسانه ای این نمایش گفت:حتی رسانه ای نظیر سی ان ان هم بر کذب بودن ادعا های واهی ترصح می کند اما برخی رسانه ها که مخالف سنتی ایران هستند نیز وجود دارند که دزر سرسپردگی کامل حتی برای کار حرفه ای هم شده حاضر نیستند جانب حقیقت را بگیرند و متوسل به تایید دروغهای هیلی شده اند.

اسدی همچنین یکی دیگر از عوامل چنین ادعاهایی را نابودی داعش و از دست رفتن یکی از حربه های بسیار موثر آمریکایی ها عنوان نمود.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها