آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 26 آذر 1396 ساعت 11:00   |   کد مطلب: 30702
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار همدان با اشاره به افزایش قیمت انار در بازار همدان گفت: امسال باغ‌های انار ساوه دچار سرمازدگی شد به همین دلیل با کمبود مواجه شده و افزایش قیمت داشته‌ایم.

به گزارش نافع، رضا البرزی با اشاره به نزدیکی شب یلدا و وضعیت بازار عرضه میوه و تره‌بار اظهار کرد: مشکل کمبود میوه و در بازار همدان برای شب یلدا وجود ندارد و همه اقلام میوه به اندازه کافی در بازار موجود است.

 

وی با اشاره به اینکه قیمت میوه و سبزیجات در بازار همدان مناسب است، ادامه داد: سیب و پرتقال در بازار همدان به اندازه کافی وجود دارد و همانند سال گذشته کمبودی وجود ندارد.

 

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار همدان در ادامه با اشاره به افزایش قیمت انار در بازار همدان، بیان کرد: امسال باغ‌های انار ساوه دچار سرمازدگی شد به همین دلیل با کمبود محصول مواجه شدیم و افزایش قیمت داشته‌ایم.

 

وی با بیان اینکه در سایر اقلام میوه در بازار با کاهش قیمت مواجه هستیم، افزود: تولید سیب در استان همدان طی امسال بسیار خوب بوده از این رو قیمت آن مناسب است.

 

البرزی با اشاره به ذخیره سیب در انبار‌ها افزود: در رابطه با هندوانه نیز مشکلی وجود ندارد چراکه به صورت تازه از استان‌های جنوبی به بازار همدان وارد شده و قیمت مناسبی دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت