آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1396 ساعت 13:04   |   کد مطلب: 30605
فرماندار شهرستان اسدآباد گفت :بزرگترین کارخانه کاغذ سازی کشور توسط بخش خصوصی در این شهرستان احداث می‌شود.

به گزارش نافع،حسین افشاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در اسدآباد ،اظهار داشت: این واحد تولید کاغذ با ظرفیت 20 هزار تن در شهرک صنعتی شهرستان احداث می‌شود که این امر نقش موثری در حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان دارد.

 

وی افزود: در حال حاضر علاوه بر احداث این کارخانه کاغذسازی در شهرستان، 2 کارخانه تولید کاغذ دیگر نیز در سطح کشور در دست احداث بوده که این دو واحد جمعا تنها دارای 5 هزار ظرفیت در سال هستند.

 

افشاری در ادامه با اشاره به اینکه یک بسته سرمایه‌گذاری در حال وارد شدن به شهرستان اسدآباد است، خاطرنشان کرد: مقدمات کار در این راستا انجام و کار آغاز شده و با سرمایه‌گذاری 700 میلیارد تومان مجموعه بزرگ صنعتی جدیدی شامل کنستانتره، آهن‌اسفنجی، گندله در حد فاصل بین اسدآباد و آجین در منطقه بهمن‌دره احداث می شود.

 

وی با بیان اینکه در طرح جامع شهر اسدآباد و طرح هادی شهر آجین استقرار نیروها و محل سکونت نیروهای این مجموعه‌ها تا 10 سال آینده باید دیده شود، افزود: ناحیه صنعتی که در شهر آجین منطقه بهمن‌دره پیش‌بینی می‌کنیم باید فضاهای جانمایی شده تا 10 سال آینده را در آن درنظر بگیریم .

 

افشاری گفت : در حال حاضر طرح هادی شهر آجین به صورت قرارداد یکساله منعقد شده و تا پایان شهریورماه سال آینده نهایی و به تصویب مراجع ذی‌صلاح رسیده و برای اجرا ابلاغ می‌شود .

 

فرماندار اسدآباد تصریح کرد: در حال حاضر سهم شهرستان اسدآباد از صنعت استان تنها 5 درصد بوده که با احداث این کارخانه‌های جدید میزان سهم اسدآباد از سهم صنعت استان به 10 درصد ارتقا می یابد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت