آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1396 ساعت 08:10   |   کد مطلب: 30595
15 دی ماه، آخرین مهلت ارسال مقالات به کنگره ملی «هزاره باباطاهر» دبیر علمی کنگره ملی «هزاره باباطاهر» با بیان اینکه مهلت ارسال مقالات تا ١٥ دی‌ماه تعیین شده است، گفت: متقاضیان در مهلت تعیین شده باید مقاله کامل خود را از طریق سامانه اعلام شده به دبیرخانه همایش ارسال کنند

به گزارش نافع، مهدی شریفیان اظهار کرد: همایش ملی «هزاره باباطاهر» ٩ و ١٠ اسفندماه در سالن شهید چمران دانشگاه بوعلی سینا برگزار خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه فراخوان همایش منتشر شده و در اختیار مراکز فرهنگی، هنری و آموزش عالی قرار گرفته است، بیان کرد: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه، ضمن ثبت‌نام در همایش، مقالات خود را هم ارسال کنند.

 

دبیر علمی کنگره ملی «هزاره باباطاهر» با بیان اینکه مهلت ارسال مقالات تا ١٥ دی‌ماه تعیین شده است، تصریح کرد: متقاضیان در مهلت تعیین شده باید مقاله کامل خود را از طریق سامانه اعلام شده به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

 

وی با بیان اینکه بخشی از مقالات این همایش به افراد برجسته سفارش داده شده است، بیان کرد: کمیته علمی همایش هم مشخص شده و مقالات ارسالی توسط دو داور ارزیابی خواهند شد.

 

شریفیان با تأکید بر اینکه مقالات برگزیده در قالب کتاب به چاپ می‌رسد، اضافه کرد: سایر مقالات منتخب هم در قالب لوح فشرده در همایش ارائه خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما