آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1396 ساعت 08:02   |   کد مطلب: 30594
رییس پلیس راهور استان همدان خبر داد:
پنج درصد از تخلفات توسط دوربین های نظارتی ثبت می شود
رئیس پلیس راهور استان همدان از افزایش دو درصدی برخورد با تخلفات رانندگی به منظور کاهش تصادفات خبر داد و گفت: پنج درصد ازثبت تخلفات توسط دوبین های نظارتی انجام می شود.

علی فکری درگفتگو با  نافع، اظهار کرد:به منظورکاهش تخلفات حادثه ساز، در سال جاری افزایش دو درصدی برخورد با رانندگان متخلف را شاهد بودیم.

 

فکری با تاکید بر اینکه عدم استفاده از کمربند ایمنی بیشترین تخلفات رانندگی را به خود اختصاص می دهد، تصریح کرد: در استان همدان بیشترین تخلفات بعد از نبستن کمربند ایمنی، سرعت غیر مجاز و عدم رعایت حق تقدم است.

 

وی خاطرنشان کرد: بر اساس قانون هزینه هایی که از طریق جرائم رانندگی دریافت می‌شود بخشی از آن به منظورآرام سازی ترافیک، خط کشی معابر و نصب سرعت کاه ها به شهرداری داده می‌شود.

 

فکری  همچنین یاد آور شد: بخش دیگری از آن نیز به اداره راه و شهرسازی ارائه می‌شود تا اقداماتی نظیر؛نصب تابلو و علائم جاده ای، اصلاح نقاط حادثه‌خیز و ... را انجام شود.

 

رئیس پلیس راهور استان همدان با اشاره به اینکه ۵ درصد از تخلفات رانندگی در معابر شهری با دوربین ها ثبت تخلفات، ثبت می‌شود، ابراز کرد: با توجه به اینکه دوربین ها در سه مرحله پایش و رصد انجام می دهند، بنابراین امکان اشتباه در تخلفات ثبت شده وجود ندارد.

 

فکری با تاکید بر اینکه رصد نادرست تخلفات توسط  دوربین های ثبت تخلف تقریبا صفر است، عنوان کرد: البته چنانچه فردی اعتراضی داشت می‌تواند با مراجعه به راهنمایی رانندگی واحد ارجائیات، عکس و فیلم تخلف خود را دریافت نماید.

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت