دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 19:33   |   کد مطلب: 30528
رئیس شورای شهر همدان گفت: برخی می‌خواهند با لج و لجبازی مصوبات دلخواه خود را داشته باشند.

به گزارش نافع،ابراهیم مولوی ظهر امروز در صحن علنی شورای شهر همدان اظهار کرد: از هفته آینده دفترچه تعرفه عوارض شهرداری همدان با حضور مدیران شهرداری همدان مورد بررسی قرار می‌گیرد تا بتوان تعرفه عوارض را برای سال 97 تصویب کرد

 

وی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود تمامی اعضای شورای شهر همدان در جلسات بررسی دفترچه تعرفه عوارض حضور داشته باشند، افزود: دفترچه تعرفه عوارض مصوبه 11 نفر اعضای شورای شهر است که باید در قبال مردم پاسخگو باشند پس بهتر است در جلسات حضور داشته باشند.

 

رئیس شورای شهر همدان درباره تخفیف در صدور پروانه ساختمانی برای انبوه سازان نیز گفت: سال گذشته 103 هزار مترمربع به ارزش 11 میلیارد تومان برای انبوه‌سازان پروانه ساختمانی صادر شده است.

 

وی اظهار کرد: اگر امسال نیز این تخفیفات به انبوه‌سازان داده شود می‌توان روی افزایش صدور پروانه ساختمانی و درآمدزایی برای شهرداری همدان مواجه باشیم از سوی دیگر تخفیف به انبوه‌سازان سبب می‌شود تا مردم برای ساخت و ساز به این قشر مراجعه کرده و واحدهای مسکونی با کیفیت و اصولی بسازند.

 

مولوی با اعلام اینکه حضور و غیاب اعضای شورای شهر همدان در صحن و کمیسیون‌ها آمار خوبی ندارد، تصریح کرد: وظیفه اصلی اعضای شورای شهر حضور در صحن و کمیسیون‌هاست و قرار نیست امری بر این موضوعات ترجیح داده شود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود در واکنش به برخی سخنان اعضای شورای شهر همدان بیان کرد: برخی می‌خواهند با لج و لجبازی مصوبات دلخواه خود را داشته باشند، اینکه برخی با بنده مشکل دارند قرار نیست کار شهرداری را قفل کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت