دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت 23:14   |   کد مطلب: 30499
قائم‌مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار و تجهیزات در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت به استان همدان اختصاص یافت.

به گزارش نافع، به نقل از تسنیم،مصطفی گودرزی عصر امروز در مراسم افتتاح طرح‌های خیرساز بیمارستان مهر ملایر با اشاره به اینکه وقف می‌تواند در ایجاد همدلی بین ملت‌ها و آرامش و امنیت اجتماعی تاثیرگذار باشد، اظهار داشت: اگر فرهنگ وقف در جامعه ریشه بدواند و توسعه پیدا کند عدالت اجتماعی در آن جامعه تضمین می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه اقدام مهم دیگری که فرهنگ وقف در جامعه ایجاد می‌کند یکسان‌سازی خدمات است، تصریح کرد: کاری که دولت‌ها با میلیاردها دلار قادر به انجام آن نیستند به وسیله این فرهنگ غنی قرآنی وقف به راحتی انجام می‌شود.

 

گودرزی با اشاره به جایگاه ویژه ملایر در حوزه فرهنگ وقف و خیرین درمان و سلامت اظهار داشت: اگر به 4 یا 5 سال گذشته وضعیت بیمارستان‌ها و‌ مراکز درمانی کشور نگاه کنیم می‌بینیم که بیمارستا‌های اغلب بدهی‌‌ها میلیاردی داشتند.

 

قائم‌مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، همدان با اشاره به اینکه اجرای طرح تحول سلامت انقلابی در حوزه بهداشت و درمان کشور و استان همدان ایجاد کرده است، گفت: هزار میلیارد تومان پول و تجهیزات در راستای اجرای این طرح وارد استان همدان شده است.

 

گودرزی با تقدیر از خیرین حوزه سلامت ملایر اظهار داشت: این شهرستان و جایگاه ویژه‌اش در حوزه درمان با حضور خیرین برای استان همدان افتخاری در غرب کشور است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت