دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت 12:46   |   کد مطلب: 30486
حساسیت در کاوش های صورت گرفته در میدان امام (ره) همدان به اوج خود رسیده و سرپرست شهرداری همدان برای آرام سازی فضای کارگاهی این طرح اعلام کرد که هرگونه بازدید بدون هماهنگی ممنوع است.

به گزارش نافع،سید مصطفی رسولی روز سه شنبه اظهار کرد: بازدید از طرح های مختلف شهری با هماهنگی و اطلاع قبلی امکان پذیر خواهد بود.

وی اضافه کرد: با توجه به خطرات و حوادث احتمالی که در طرح ها وجود دارد بازدید و حضور برای همه مسئولان و خبرنگاران با هماهنگی با حراست شهرداری همدان امکان پذیر است.

وی با تاکید بر اینکه حفظ امنیت جانی مراجعه کنندگان به کارگاه‌های عمرانی امری اجتناب ناپذیر است افزود: خبرنگاران و عکاسان برای تهیه خبر و پوشش تصویری از طرح های مختلف شهری باید درخواست کتبی خود را به حراست شهرداری ارائه کرده و پس از دریافت مجوز حضورشان بلامانع است و با هماهنگی می‌توانند به فعالیت خود اقدام کنند.

رسولی یادآور شد: در بازدیدهای اخیر مدیران استان، فرماندار و سایر مسئولان اجرایی از طرح پیاده‌ راه‌ سازی میدان امام‌(ره) نیز از قبل هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

سه شنبه هفته گذشته چند عکاس و خبرنگار همدان برای پوشش تصویری و خبری در صحنه کاوش آثار باستانی میدان مرکزی همدان حاضر شدند که مورد بی احترامی و ضرب و شتم قرار گرفتند.

این اتفاق سبب شد تا شهرداری همدان هرگونه پوشش خبری و تصویری از میدان مرکزی همدان را منوط به همراه داشتن مجوز از سوی حراست شهرداری کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها