آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 5 آذر 1396 ساعت 11:27   |   کد مطلب: 30295
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه نتیجه چندسال مذاکره با کدخدا در موضوعات هسته ای پابرجا ماندن تحریمهاست گفت: هرگز بر سر موشکها و توان نظامی کشورمذاکره ای با دنیای استکبار نخواهیم داشت.

به گزارش نافع، سردار محمدرضا نقدی در همایش شکوه مقاومت که با اجتماع عظیم بسیجیان شهرستان همدان همراه بود اظهار کرد: تمام کشورهای ثروتمند دنیا در جنگ تحمیلی در یک سوی میدان بودند و در دیگر سو مردم و بسیجیان شریف و نجیب ایران بودند.

 

وی تصریح کرد: ارتش مردمی در عراق، نیروهای مردمی سوریه و انصار الله یمن همه پرتوهای نورانی از بسیج هستند که عرصه را بر خفاشان شب پرست تنگ کرده اند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار به این امر که بسیج از ابتدا با پیروزی ظهور کرده و پیش رفته است گفت: بسیجی، قدرت را از آن خدا میداند و معتقداست اگر کسی به یاری دین خدا بیاید و در سلسله عنایت الهی قرار بگیرد خدا او را یاری میکند و چنین کسی شکست نخواهد خورد.

 

وی افزود: مردم در افغانستان با رمز بسیج، بزرگترین ارتش دنیا را از کشور خود راندند، حزب الله لبنان در برابر اسرائیل قد علم کرد و او را شکست داد و نخستین بار بود که حزب الله با رمز بسیج جلوی استکبار و حامیانش ایستاد و پیروز شد و اینها همه از آثار بسیج است.

 

نقدی تشریح کرد: بسیج میگوید مرگ پایان حیات انسانها نیست و باید زیردست هیچکس نباشیم جز حقیقت.

 

وی ادامه داد: دشمن که نمی تواند همه جمعیت کشوری را که به او حمله کرده بکشد بنابراین آنها را با ترس تسلیم خود میکند اما کشوری که بسیجی و روحیه نترس دارد تسلیم نمیشود چراکه به قول امام خمینی «ره» ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ییان اینکه زشت ترین کار استکبار که مدعی آزادی و حقوق بشر است شکل دهی داعش است که قلب و جوارح انسان را میخورند و انسانها را میسوزانند و سر کودکان را در دامن مادرشان میبرند.

 

وی بیان کرد: یک روز میگویند اگر حزب الله خلع سلاح نشود حمله میکنیم و چون کسی در لبنان نمیترسد، عقب مینشینند و یا مدعی میشوند به کشور کره حمله می کنند و چون کسی عقب نمینشیند ابراز تمایل میکنند که با رئیس جمهور کره فالوده بخورند و رسوایی بالاتر از اینها برای آمریکا وجود ندارد.

 

نقدی با بیان اینکه رفتار امروز آمریکا، مانند رفتار سالهای پایانی شاه معدوم است که گیج و متحیر بود و رفتار ضد و نقیضی داشت متذکر شد: آمریکا امروز ثباتی در رفتار و عملکرد خود ندارد اما برخی ادعاهای واهی میکنند که سایه جنگ بر سر ایران است.

 

 وی تبیین کرد: رییس جمهور آمریکا میگوید 20هزار میلیارد دلار بدهی داریم و کشور ما در حال مردن است پس چگونه برخی رسانه های ما مدعی هستند این دولت بر سر ما سایه جنگ افکنده است در حالی که ما در جنگ تحمیلی، آمریکا را در اوج قدرت و ثروت شکست دادیم.

 

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: امروز همه بسیحیان ایرانی، افغانی، عراقی و ... به مرزهای فلسطین اشغالی رفت و آمد می کنند و اگر بازهم دست از پا خطا کنند این بار تیر خلاص را در اسرائیل بر قلبشان خواهیم نشاند پس اگر سایه مرگی هست، سایه ای است که بر سر اسرائیل و آل سعود افتاده است.

 

وی اظهار کرد: نزدیک به 300 کانال رادیویی و تلویزیونی تلاش می کنند ما را بترسانند چراکه همه امیدشان به ناامید کردن ماست و کار نفوذی ها هم این است که کار مردم را لنگ بگذارند و بگویند سازش تنها راه نجات ماست.

 

نقدی عنوان کرد: آنها که به ما می گویند «هیتلر»، میدانند که ما اهل کشورگشایی با سلاح نیستیم زیرا انقلاب اسلامی قلبها را فتح کرده است.

 

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر امروز موشک داریم برای دفاع از خود داریم گفت: ما توان موشکی خود را افزایش میدهیم و هیچ مذاکره ای در زمینه موشکها و توان نظامی کشور نخواهیم داشت.

 

وی تشریح کرد: چندسال مذاکره با کدخدا پیچیده تر شدن مشکلات را به دنبال داشت و در حالی که قرار بود همه تحریم ها حذف شود هفته ای یک تحریم اضافه شد چراکه در واقع هدف آنها هسته ای نبود، مشکل آنها اساسا با خود انقلاب اسلامی است.

 

وی با اشاره به اینکه پول نفت ما پیش از انقلاب به جیب پنجاه هزار مستشار مفت خور آمریکایی میرفت بیان کرد: تنها راه نجات ما این است که دست بر زانوی خود بگذاریم و برخیزیم، کشورهای مفلوک آمریکا و اسرائیل وضعی به مراتب بدتر دارند و نمی توان به آنها امیدی برای شکوفایی داشت.

 

پایگاههای آمریکا باید از منطقه برچیده شود

نقدی ادامه داد: همانطور که این ملت توانستند در جنگ تحمیلی بر دشمن فائق آیند باید روند کندشده علمی را سرعت دهیم و به جایگاه خود بازگردیم.

 

وی ضمن تأکید بر این امر که باید پایگاه های آمریکا از منطقه برچیده شود و اسرائیل از این منطقه برود خاطرنشان کرد: بسیج مستضعفین، امروز امید همه مستضعفین دنیاست و همانطور که در جهاد الگو بودیم باید در سازندگی نیز پیشرو باشیم.

 

سردار مجیدی: رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی در سایه حضور بسیجیان

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان در این همایش اظهار کرد: مصداق بارز بسیج آیه ای است که هشت هزار شهید انقلاب و چهارده شهید مدافع حرم را به عنوان منتظران واقعی معرفی می کند.

سردار مظاهر مجیدی تصریح کرد: همدان شهری است که رهبر انقلاب آن را دارالمجاهدین و دارالمومنین یاد کرده اند، شهر حاج حسین همدانی، شهید قهاری سعید، شهید احمدی روشن و شهر انصار حسین است.

 

وی با بیان اینکه امروز بسیج تنها در کشور ما نیست عنوان کرد: امروز بسیج و فرهنگ بزرگ بسیجی در کشورهای بسیاری از جمله یمن، لبنان، عراق و سوریه شکل گرفته است.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان ضمن تأکید بر این امر که برای رسیدن به تمدن اسلامی باید ظرفیت مردمی را پای کار آوریم گفت: خوشبختانه بسیج، نقش شکوفا و بالنده ای در این موضوع دارد و یکی از مصادیق آن علاقه و عزم داوطلبانه بسیجیان برای ورود به جبهه مقاومت بود.

 

وی به حمایت مردم همدان از جبهه مقاومت اشاره و بیان کرد: مردم همدان حدود 3 میلیارد تومان کمک نقدی و بیش از 6 میلیارد تومان کمک غیر نقدی به جبهه مقاومت داشته اند.

 

سردار مجیدی افزود: بسیجیان همدانی همچنین در موضوع زلزله کرمانشاه حضور شایسته ای داشتند و تا امروز 250 کامیون امکانات برای آنها فراهم کرده اند و تیپ انصارالحسین آنجا حضور داشت و برخی از پایگاه های مقاومت در آنجا مستقر شدند تا به کمک زلزله زدگان بشتابند.

 

وی خاطرنشان کرد: بسیجیان در استان همدان در موضوع مبارزه با مواد مخدر، راه اندازی صندوق های قرض الحسنه و تشکیل گروه های جهادی برای محرومیت زدایی در استان حضور یافته اند و از امروز روند کار در مناطق محروم را آغاز خواهند کرد.

 

ملایر: صفارهرندی ؛انقلاب ایران با مدل بسیجی صادر شده است

محمد حسین صفار هرندی نیز پیش از ظهر امروز در تجمع بزرگ بسیجیان ملایر با اشاره بنیانگذاری بسیج در اوایل انقلاب توسط رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) اظهار داشت: در تاسیس این نهاد مقدس امام(ره) نگاه حکمت آلودی داشت که در آن روزگار بسیاری متوجه آن نمی شدند.

وی افزود: امروز بسیاری از حکمت های بسیج نمایان شده و تشکیل بسیج در زمانی صورت گرفت که هنوز جنگ و تهدیدها علیه انقلاب هنوز آغاز نشده بود اما امام(ره) با نگاه ریزبینانه روزگاری را می دیدند که به بسیج نیاز بسیاری وجود داد.

 

صفارهرندی بسیج را دارای خصوصیات فراوان دانست، که هنوز بسیاری از آنان آشکار نشده است.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  با اشاره به مهمترین راه ها برای دفاع از تمامیت ارضی در کشورهای مختلف بیان کرد:برخی قدرت های بزرگ اقتصادی با توان مالی قدرت نظامی خود را افزایش داده و برخی همچون کشورهای خلیج نشین برای خود اتحادیه تشکیل میدهند.

 

وی افزود: جمهوی اسلامی این الگو را برای کشورهای مختلف محیا کرد  که برای اینکه از کشور دفاع کنند باید مردمجمع شوند با تکیه بر داخل خود را قدرتنمند سازند.

 

صفارهرندی با اشاره به سخنی از امام خمینی(ره) درباره تکیه و نگاه به داخل بیان کرد:با تشکیلل بسیج سرمایه گذاری روی مردم انجام شد.

 

وی تاکیدکرد: امروز اندیشه بسیج  نه تنها در ایران بلکه در هزاران کیلومتر آنطرف تر دربیروت، صنعا، دمشق و عراق اثر گذار بوده است.

 

وی اضافه کرد:فلسطینی هاپس از انقلاب اسلامی و موفقیت آن با همین تفکر و اندیشه بسیجی در مقابل یکی از قدرتمندترین ارتش های جهان اسرائیل ایستادگی کرده و آنان را در دو جنگ غزه شکست دادند.

 

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران با اسلحه صادر نشده است بلکه پیام انقلاب را با مدل بسیجی صادر شده است.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  تاکید کرد: بسیجی که در اوایل انقلاب تشکیل شد نه تنها جنگ را با موفقیت به پایان رساند و سرنوشت آن را تعیین کرد، بلکه امروز در عرصه های مختلفی همچون سازندگی حضور قدرتنمند دارد.

 

وی گفت: بسیج قبل پیروزی انقلاب اسلامی به اه افتاد و پس از تشکیل بسیج مردمی بود که انقلاب به پیروزی رسید.

 

صفارهرندی با اشاره به اشاه به پیروزی جبهه مقاومت بر داعش بیان کرد: در این روزها یکی از وعده های الهی از زبان یکی از سربازان و فرماندهی که خود رایرباز ولایت میداند محقق شد.

 

وی تاکید کرد: این یکی از فتوحات الهی که وعده داده شده بود و باید منتظر فتوحات بعدی باشیم.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  با اشاره به آخرین هربه های دشمنان درباره قدرت موشکی ایران بیان کرد: اینکه دشمنان بیان کرده که چرا قدرت موشکی و برد موشکی ایران زیاد دلیل ترس آنان از ایران اسلامی است.

 

وی افزود: دلیل اینکه گزینه نظامی را کنار گذاشته است این است که می دانند اگر از ناوهای و پایگاه های نظامی آنان در منطقه حرکتی انجام شود موشک های ایران بهصورت نقطه ای فرماندهان انان را مورد هدف قرا می دهد.

 

اسدآباد : بسیج رویکردی برای مقابله با آسیبهای اجتماعی است

بسیجیان شهرستان اسدآباد نیز در سالروز تشکیل بسیج، در همایش بزرگ و باشکوه مقاومت در مسجد جامع این شهر شرکت کردند.

در این مراسم، سرهنگ حسن مرادی فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد یکی از رویکرد بسیج را مقابله با آسیب های اجتماعی دانست و گفت: برنامه های مختلفی در طول سال در زمینه روشنگری در حال اجراست.

 

 امام جمعه اسدآباد  نیزهم بسیج را کانون گرم نظام و مدرسه عشق خواند و گفت: این حصاری است که وقتی عردی در آن وارد میشود، در برابر آسیبهای اجتماعی در امامان خواهد بود.

 

حجت الاسلام سید موسی حسینی مجد با اشاره به فعالیت بسیج در حوزه اقتصاد مقاومتی از بسیجیان خواست باحضورشان در مساجد و نماز جمعه جامعه عمل به تفکرات بسیجی بپوشانند.

 

رزن: همایش بزرگ و 2 هزار نفری روز بسیج برگزار شد

در شهرستان رزن نیزهمایش بزرگ و 2000 نفری روز بسیج با حضور اقشار مختلف مردم ،مسئولین و یگانهای نمونه ای از بسیجیان برگزار شد.

در این اجتماع با شکوه سرهنگ ابوالفضل براتزاده در ابتدا به بیان ویژگی های و شاخصه بسیج پرداخت و گفت:امروز ملت ایران از طریق بسیج به الگویی در کشورهای منطقه برای ایستادن مقابل ظلم تبدیل شده است.

 

تویسرکان: سردار میر تقی؛ بسیج به عنوان یادگار امام راحل ,چشم امید همه مستضعفین است

سردار میرتقی از مدافعین حرم در تجمع بزرگ شکوه مقاومت بسیجیان شهرستان تویسرکان بابیان اینکه بسیج به عنوان یک تفکر و روش نوین در مدیریت عرصه های مختلف در سطح بین الملل ظهور و بروز کرده است گفت: بسیج به عنوان یادگار امام راحل ,چشم امید همه مستضعفین است.

 

فامنین: سردار اسلامی؛ امروز همه مردم عزیز ما پیروز میدان هستند

سردار ابوالفضل اسلامی نیز گفت:در سوریه داعش و تکفیری ها شکست نخورد بلکه تمام ابر قدرتها به همت بسیجیان شکست خوردند.

 

وی افزود:درود خدا بر شهید زنده سردار سلیمانی که در مراسم شهید حججی گفتند تا سه ماه دیگر داعش نابود خواهد شد و این اتفاق افتاد .

نهاوند:حضور 5 هزار نفری بسیجیان نهاوند در تجمع بزرگ سالروز تشکیل بسیج

 

همزمان با 5 آذر سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین با حضور پرشور بسیجیان نهاوند همایش 5 هزار نفری در استادیوم علیمرادیان برگزار شد.

 

در این مراسم سردار مهدی فرجی جانشین سپاه استان همدان در جمع پرشور بسیجیان نهاوند گفت: امروز به برکت خون مطهر شهدا و حضور بسیجیان در عرصه های مختلف، جمهوری اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد.

 

وی اظهار داشت: بسیجیان مومن و با ایمان با اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب همواره آماده جانفشانی و حضور در عرصه های مختلف دفاع و پیشرفت کشور هستند.

 

فرجی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با برنامه ریزی سعی در ضربه زدن به انقلاب اسلامی دارنو و همیشه توطئه می کنند و به فرموده رهبر انقلاب از مکر و حیله دشمن نباید غافل شد.

بهار:سردار طلایی نیک؛ ایران اولین قدرت نظامی و دفاعی منطقه است

سردار طلایی نیک معاون پارلمانی وزیر دفاع در همایش بسیج دربهار گفت: در کشور اسلامی ایران به ازای هر ایرانی ۱۳۰ دلار هزینه نظامی می کنیم.

وی ادامه داد: این در صورتی است که در امریکا به ازای هر امریکایی ۲۰۰۰ دلار و در رژیم صهیونیستی ۴۰۰۰ دلار و در عربستان ۴۳۰۰ دلار هزینه می شود؛ اما آنچه که موجب قدرت ایران شده تفکر و فرهنگ بسیجی و روحیه انقلابی گری است.

 

وی همچنین ادامه داد: ما در منطقه قدرت اول نظامی و دفاعی را برخوردار هستیم و همواره جزء ده کشور برتر دنیا در علوم مختلف بوده ایم و تجربه نشان داده که تحریم ها هیچ اثری در عزم ملت ما نمی گذارد.

کبودراهنگ:مشاور عالی فرمانده کل سپاه؛ قرن حاضر قرن پیروزی مستضعفین بر مستکبرین است

سردار حسین دقیقی مشاور عالی فرمانده کل سپاه در مراسم شکوه مقاومت شهرستان کبودراهنگ با اشاره  براینکه جریان مقاومت تنها یک جریان ایرانی نیست اظهارداشت:جریان مقاومت یک جریان ایرانی نیست بلکه یک جریان علوی و فاطمی است و عامل پیروزی های جریان مقاومت وحدت در مسلمین است.

وی در ادامه با نوید بر اینکه قرن حاضر قرن پیروزی مستضعفین بر مستکبرین است افزود:شما از چندین سال پیش شاهد شکست های مفتضحانه اسرائیل مقابل نیروهای حزب الله و شکست عربستان در یمن،شکست داعش در سوریه و عراق و ...بوده اید و این شکست ها نوید پیروزی مستضعفین بر مستکبرین در قرن حاضر است.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت