دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 4 آذر 1396 ساعت 08:48   |   کد مطلب: 30273
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان خبر داد:
آماده باش ۲۵۰ راهدار در استان همدان/جاده‌های استان برفروبی و نمک‌پاشی شدند
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آماده باش ۲۵۰ راهدار و ۲۴ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش نافع،محمد رودباری با اشاره به کولاک در گردنه‌های استان همدان گفت: با توجه به بارش برف و کولاک، محور تویسرکان- گنجنامه به شکل موقت مسدود شده بود که هم اکنون باز است.

رودباری افزود: هم اکنون در محورهای همه کسی و سوباشی بارش برف و در گردنه اسدآباد و مسیر گرمک در محور رزن آوج بارش خفیفی مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: از آغاز بارش باران و برف در سطح محورهای استان راهداران و راهدارخانه‌های استان همدان به شکل آماده باش چندین مرحله عملیات برف روبی و نمک پاشی را انجام داد‌ه‌اند.

وی یادآور شد: طبق پیش بینی هواشناسی استان این بارش‌ها ادامه خواهد داشت و بهتر است هموطنان عزیز با احتیاط کامل و با در اختیار داشتن وسایل و تجهیزات ایمنی به ویژه زنجیر چرخ اقدام به سفر کرده و از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

ارودباری با بیان اینکه هم اکنون تمامی راه‌های شریانی استان همدان به غیر از محور تویسرکان- گنجنامه باز و تردد در آنها جریان دارد گفت: علیرغم تداوم بارش برف، خوشبختانه تردد در محورهای استان همدان به طور عادی در حال انجام است.

مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان همدان بر کسب اطلاعات وضعیت جوی و راه های استان از طریق مرکر اطلاع رسانی ۱۴۱ تاکید و تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال زمستان زودرس پیش بینی شده از رانندگانی که قصد تردد در محورهای استان همدان را دارند انتظار می‌رود قبل از آغاز سفر از وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

گفتنی است، ۲۸۵ دستگاه انواع ماشین‌آلات راهداری از جمله برف‌روب، نمک پاش، لودر، گریدر و برف‌خور برای عملیات راهداری زمستانی امسال به‌کار گرفته شده است.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت