آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 2 آذر 1396 ساعت 09:07   |   کد مطلب: 30252
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته بسیج ؛فرمان تشکیل بسیج توسط بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) را به عنوان یکی از پیشرفته ترین تئوری های مدیریت استراتژیک در استفاده از تمام فرصتها دانست.

به گزارش نافع، حمیدرضا حاجی بابایی ضمن تقدیر از حضورمقتدرانه و شکوهمند ملت بزرگ ایران در تمام میدانهای امتحان ؛شالوده تفکر بسیجی را بصیرت؛مجاهدت؛دشمن شناسی ؛پایبندی به آرمان های انقلاب؛فهم ترفندی های دشمنان؛وحدت وهم افزایی  واراده برای جلب رضای خداوند برشمرد.

نماینده مردم همدان؛با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب به زیباترین، معنای بسیج را  مجموعه ای که در آن پاکترین انسانها؛فداکارترین وآماده به کارترین جوانان کشور؛ که در راه اهداف عالی ملت وبرای به کمال وخوشبختی رساندن کشور جمع شده اند دانست.

 

 حاجی بابایی همچنین عنوان کرد:بسیج با حرکت جهادی  توان؛نیرو وکارآمدی واثربخشی تک تک مردم در جامعه اسلامی ایران را سازماندهی کرده وبا ایمان واعتقاد به اقشار مختلف مردم؛آنها را به تلاش مخلصانه ؛مشارکت مقتدرانه همراه با ایمان عمیق به ارزشها وشجاعت و ایثار وحضور در عرصه های مختلف فرا می خواند.

 

وی افزود:بسیج حاصل یک مکتب وتفکر ارزشی؛سیاسی ؛اجتماعی وآموزشی وفرهنگی است که با اخلاص واحساس وظیفه و کار جهادی وتلاش ومجاهدت در راه رضای خدا توانسته است؛در رهبری وساماندهی نیروهای مردمی همواره سربلند از میدانهای امتحان بیرون آید.

 

وی در نهایت با بیان اینکه ‍ نابودی داعش که برآمده از تفکربرده داری نوین و تروریست جهانی است؛حاصل نگرش بسیجی است گفت:.این صحنه های آزمایش و حضور یک روز تابلوی حضور در مرزها و دفاع از ارزشهای مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و روزی دیگر نقش سازندگی های بجا مانده از جنگ و زمانی ترسیم تابلوی همدلی در میدانهای مبارزه با جهل و نادانی و زمانی دیگر محرومیت زدایی در مناطق محروم و دور افتاده کشور ؛روزی مبارزه با غده های سرطانی تفکر برآمده از تروریست وبرده داری نوین جهانی وعزم واراده انقلابی در نابودی عقده های برآمده از این تفکر نامبارک و هنگامه دیگری حضور در مناطق اسیب دیده از حوادث طبیعی و خلق زیباترین چکامه های مهربانی ومهرورزی وانسانیت است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما