آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1396 ساعت 13:01   |   کد مطلب: 30218
همزمان با بیست و پنجمین دوره کتاب، کتابخوانی و کتابدار، یکصدویازدهمین کتابخانه استان همدان در شهر فرسفج افتتاح شد و بدین ترتیب تمام شهرهای استان همدان صاحب کتابخانه شدند .

به گزارش نافع،به نقل از روابط عمومی اداره‌کل‌ کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پیش از ظهر امروز کتابخانه عمومی بامداد شهر فرسفج تویسرکان با حضور فرماندار شهرستان تویسرکان، امام جمعه شهر و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان فرسفج افتتاح شد.

 

شهر فرسفج تنها شهر فاقد کتابخانه در استان بود که امروز با پیگیری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان و با حمایت فرماندار شهرستان تویسرکان و بخشدار بخش قلقرود بهره‌برداری شد.

 

این کتابخانه که مربوط به بخشداری شهر فرسفج بود با هماهنگی به عمل آمده به مدت 20 سال حق انتفاع آن به اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان واگذار شد.

 

در بهره‌برداری این کتابخانه 300 میلیون ریال شهرداری شهر فرسفج در امر بازسازی و تعمیر هزینه کرده و 300 میلیون ریال نیز صرف خرید تجهیزات و تأمین سیستم گرمایشی توسط اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان شده است.

 

این کتابخانه شامل بخش‌هایی مختلف نظیر مرجع، مخزن، کودک، مطالعه خواهران و برادران بوده و نزدیک به 2 هزار و 500 نسخه کتاب برای استفاده مردم فرهنگ‌دوست شهر فرسفج در این کتابخانه جانمایی شده است.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت