آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت 13:49   |   کد مطلب: 30201
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه تیم‌های بهداشتی و درمانی همدان در قالب ۶۰ نیرو در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در حال خدمت‌رسانی هستند، گفت: اینکه بیش از ۷۰ مورد عمل جراحی برای مصدومان بستری شده در بیمارستان‌های همدان انجام شده است.

به گزارش نافع،به نقل از تسنیم،سیدحبیب الله موسوی بهار اظهار داشت: تیم‌های بهداشتی و درمانی همدان در مناطق زلزله زده تا زمانی که استان کرمانشاه نیاز داشته باشد فعال هستند.

وی با اشاره به اینکه 60 نیروی بهداشتی و درمانی همدان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در حال ارائه خدمات به مصدومان و زلزله زدگان هستند، افزود: به غیر از این افراد تیم‌های داوطلب و غیره نظیر بسیج جامعه پزشکی نیز در مناطق زلزله زده در حال کمک‌رسانی و ارائه خدمات هستند.

موسوی بهار با بیان اینکه علاوه بر درمان مصدومان و بستری آن‌ها در بیمارستان‌های استان کرمانشاه انتقال مصدومان به استان‌های تهران، کرج و همدان از فردای وقوع حادثه انجام می‌شد، عنوان کرد: بیشترین اعزام مصدومان زلزله به بیمارستان‌های همدان انجام شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با تأکید بر اینکه 330 مصدوم مناطق زلزله زده کرمانشاه به استان های تهران، کرج و همدان منتقل شدند، تصریح کرد: از این تعداد قریب به 138 مصدوم به بیمارستان‌های همدان منتقل شدند.

موسوی بهار با اشاره به اینکه بیش از 70 مورد عمل جراحی برای مصدومان بستری شده در بیمارستان‌های همدان انجام شده است، بیان کرد: تعدادی از مصدومان بستری در همدان مرخص شده و با تجهیزاتی که به در نظر گرفته شده بود به شهر خود بازگشتند.

وی با بیان اینکه قریب 138 مصدوم مناطق زلزله زده در بیمارستان‌های همدان بستری شدند، عنوان کرد: 50 نفر از این مصدومان بستری و باقی مصدومان مرخص شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با تأکید بر اینکه امشب ساعت 9 برنامه زنده‌ای با همکاری صدا و سیما در بیمارستان بعثت همدان برگزار می‌شود، ابراز کرد: این برنامه به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مناطق زلزله زنده و تأمین تجهیزات لازم برای مصدومان مرخص شده برگزار می‌شود.

موسوی بهار تأکید کرد: باید مردم را به سوی هدایت کنیم که کمک‌های خود را در راستای تهیه اقلام بهداشتی، دارویی و درمانی برای مصدومان و زلزله زدگان صرف کنند.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت