وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت 12:05   |   کد مطلب: 30198
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان از مسئولیت سپاه استان به منظوربه کارگیری کانکس هایی برای اسکان اضطراری 500 خانوار زلزله زده در"ازگله" خبر داد.

به گزارش نافع،سردارمهدی فرجی درگفتگو با نافع، با بیان اینکه بر اساس تقسیمات انجام شده از سوی فرماندهی سپاه،ایجاد اسکان موقت به صورت کانکس در دستور کار 32 استان قرار گرفته است، در این رابطه سپاه انصارالحسین استان همدان نیز فراهم آوری شرایط برای اسکان بیش از 500 خانوار را عهده دار شده است.

 

وی با اذعان به اینکه از همان ساعات ابتدایی وقوع زلزله دراستان کرمانشاه،سپاه انصارالحسین استان همدان در کنار دیگر ارگانهای خدمات رسان، با روحیه بسیجی، کار امداد و نجات  و مهندسی فضای بحرانی را بر عهده گرفت،اظهار کرد:بسیجیان گردان امام حسین(ع)، مدیریت منطقه زلزله زده را منظم،منسجم و با اخلاص عهده دار شدند.

 

سردار فرجی با بیان اینکه نصب چادر،توزیع غذا و مایحتاج ضروری،امداد رسانی به مجروحین و ورود به آواربرداری از جمله اقدامات انجام شده بود،اظهار کرد:در این رابطه جامعه بسیج پزشکان نیزاستان نیز بسیارخالصانه به یاری مجروحین شتافتند.

 

وی با تاکید بر اینکه سپاه با وجود نیروهای بسیجی توانمند است،عنوان کرد:نیروهای بسیجی همانطور که جبه های نبرد حق علیه باطل به شایستگی ورود پیدا کردند امروز نیز با اثر گذاری بهنگام،حادثه غیر مترقبه زلزله در استان کرمانشاه را مدیریت کردند.

 

سردار فرجی در بخش دیگری از سخنان خود با اذعان به اینکه در حال حاضر ایجاد کانکس ها به منظور اسکان اولیه زلزله زدگان در دستور کاراست،بیان کرد: پس از این بر اساس وعده های دولت در خصوص وام های اعطا شده و البته با حمایت بنیاد مسکن، بازسازی منطقه و ایجاد منزل مسکونی برای زلزله زدگان مورد نظر قرار میگیرد.

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت