آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت 10:57   |   کد مطلب: 30196
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با تأکید بر اینکه راهیان نور پلی برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان است، از اعزام 200 دانش آموز تویسرکانی به مناطق عملیات جنوب کشور خبر داد.

به گزارش نافع،به نقل از پایگاه خبری رودآور،صبح امروز در قالب کاروان راهیان نور 200 دانش آموز تویسرکانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
«سعید سعیدی» فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان در حاشیه بدرقه دانش آموزان دختر این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور، در گفت و گو با خبرنگار رودآور؛ گفت: دانش آموزان در این سفر معنوی از یادمان های شهدا در  مناطقی همچون شلمچه، اروند و علقمه بازدید می کنند.

                                                            
وی با بیان اینکه جایی که این دانش آموزان قدم می گذارند، قدمگاه شهدا است،  اظهار کرد: در این اردوی معنوی روحانیون و راویان فتح هم حضور دارند تا مباحث تربیتی و مفاهیم ایثار و شهادت برای این نوجوانان و جوانان تبیین شود.
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان افزود: با توجه به جنگ نرم گسترده دشمن علیه ملت ما به ویژه جوانان ما، امروزه جامعه بیش از هر زمان نیازمند ترویج فرهنگ شهدایی است.

«جلیل سوری» یکی از راویان فتح است که به طور عمده چند سالی است کاروان های متعدد راهیان نور شهرستان تویسرکان را همراهی می کند، در گفت و گویی عنوان کرد: بیان خاطراتی از شهدا بی تردید در اذهان نسل جوان نقش می بندد و آنان را بیش از پیش با فرهنگ شهدایی آشنا می سازد.

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت