آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 27 آبان 1396 ساعت 10:40   |   کد مطلب: 30167
همزمان با گرامیداشت هفته بسیج ،برگزاری یادواره شهدا، با عنوان «آبروی محله» در ۷۰ نقطه از استان همدان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش نافع،هفته بسیج در سال جاری با شعار«بسیج، مظهر مردم سالاری دینی» همراه می باشد و بر همین اساس در هر یک از روزهای این هفته، برنامه‌های مختلفی اجرایی خواهد شد.

 

بر اساس روز شمار تعیین شده برای هفته بسیج  درسال جاری؛ 29آبان ماه با عنوان، روز «بسیج، اقتصاد مقاومتی و سازندگی» سی ام آبان ماه به نام «بسیج، محرومیت زدایی و خدمت رسانی»، یکم آذرماه به نام «بسیج، اعتلای فرهنگی و اجتماعی»، دوم آذرماه به نام «بسیج، اندیشه ورزی و تولید علم»، سوم آذرماه همزمان با روز جمعه، به نام «بسیج، مسجد محوری وولایتمداری»، چهارم آذر و با عنوان«بسیج، دولت مقاومت وا ستکبار ستیزی» وپنجم آذرماه با عنوان«بسیج، جهاد کبیر و علم انقلابی» نام گذاری شده است.

 

گفتنی است، برگزاری یادواره شهدا با عنوان «آبروی محله» در ۷۰ نقطه از استان را ازجمله  برنامه‌های پیش بینی شده در این هفته است.

 

همچنین، افتتاح ۲۰ پروژه اقتصاد مقاومتی، افتتاح ۵۲ پروژه محرومیت‌زدایی، اعزام ۲۵ گروه جهادی به مناطق محروم، بهره‌برداری از ۷۲ پروژه اشتغالزایی، دیدار نخبگان بسیجی با ائمه جمعه و استاندار، اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور، برگزاری میز خدمت در ۴۰ نقطه، ویزیت رایگان در ۷۰ نقطه استان، توزیع بسته‌های حمایتی توسط واحدهای مقاومت در ۴۵ نقطه بخش دیگری از برنامه‌های هفته مذکوردرسال جاری می باشد.

 

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت