آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت 09:17   |   کد مطلب: 30142
جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان، ارائه خدمات به تمامی زلزله زدگان را تکلیف و وظیفه ای انسانی دانست.

به گزارش نافع، سردار مهدی فرجی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه ازساعات ابتدایی روز حادثه، امدادرسانی به زلزله زدگان منطقه ازگله  به انجام رسید،گفت: صبح امروز نیز،بیش از ۳۵ کامیون مرسوله،شامل مواد غذایی، پوشاک و البسه وارد منطقه مذکور شده است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر بسیج جامعه پزشکی استان همدان در حال امدادرسانی به مجروحین می باشد اظهار کرد: مجموعه ای از ۸ پزشک و ۷ پرستار از ساعات ابتدایی تاکنون، مشغول ارائه خدمات درمانی به مردم منطقه هستند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت: خدمات ارائه شده از سوی استان همدان بسیار چشمگیر بوده اما ارائه خدمات تنها بر پایه انجام وظیفه وتکلیف بوده است.

 

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان همچنین با بیان اینکه سپاه انصارالحسین از لحظات ابتدایی وقوع زلزله در منطقه ازگله به عنوان کانون زلزله حضور داشته است گفت: راه اندازی بیمارستان صحرایی در نخستین ساعات، از جمله خدمات ارائه شده بوده است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه اقلام دارویی نیز، ظرف مدت اخیر توزیع شده بیان کرد: مردم منطقه ازگله اغلب اهل تسنن هستند و ارائه خدمات به تمامی حادثه دیدگان انجام می‌شود.

 

سردار فرجی عنوان کرد: خادمین مردم در سپاه انصارالحسین از ساعات ابتدایی روز حادثه در منطقه حاضر شدند و در این رابطه خود را وظیفه مند می دانند.

 

گفتنی است سردار مجیدی،فرمانده سپاه انصار الحسین استان ،نیز از مجروحین بستری شده در بیمارستان بعثت همدان دلجویی وعیادت کرد.

 

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت