دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 13:51   |   کد مطلب: 30120
فرمانده سپاه انصار الحسین استان همدان خبرداد:
آماده باش کامل سپاه استان به منظورامداد رسانی به زلزله زدگان
فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان ازآمادگی کامل یگانهای سپاه استان به منظورامدادرسانی به مصدومین زلزله زده خبر دادو گفت:از لحظات اولیه حادثه، تمامی نیروها درسطح نواحی و گردانهای بیت المقدس سپاه استان به منظورهرنوع امداد رسانی به زلزله زدگان به حالت آماده باش درآمدند.

به گزارش نافع،سردارمظاهرمجیدی درگفتگو با خبرنگار ما با اشاره به زمین لرزه شب گذشته وخسارت جانی و مالی که در برخی مناطق بر جای گذاشت،گفت: درهمین راستا از شب گذشته جلسات مشترک به منظورامداد رسانی به حادثه دیدگان درمحل استانداری همدان تشکیل شد.

 

وی با بیان اینکه درجلسه مذکورازآمادگی کامل یگانهای سپاه استان به منظورامدادرسانی به مصدومین نیز سخن به میان آمد،اظهار کرد:از همان لحظات اولیه حادثه، نیروهای سپاه استان به حالت آماده باش درآمدند ضمن اینکه تمامی نیروها در سطح نواحی و گردانهای بیت المقدس سپاه استان نیزآماده هر نوع امداد رسانی شدند.

 

سردار مجیدی با اشاره به اینکه صبح امروزسردار فرجی(جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین همدان) نیزبه منطقه حادثه دیده در استان کرمانشاه اعزام شد، عنوان کرد:این اقدام درراستای بررسی منطقه مذکور صورت گرفت تا در صورت درخواست مسئولین منطقه ای ،اعزام نیروهای نظامی از همدان به منطقه زلزله زده انجام شود.

وی همچنین با بیان اینکه از زمان بروز حادثه مذکور،درخوااستهای زیادی از سطح پایگاهای مقاومت به منظوراعزام به منطقه زلزله زده داشتیم،خاطرنشان کرد:ازآنجا که هنوزدرخواستی به منظور اعزام نیرو اعلام نشده است لذا نیروها، تماما در حالت آماده باش قرار دارند.

 

سردارمجیدی همچنین توضیح داد: از آنجا که ماموریت یگانی سپاه استان در منطقه ازگله کرمانشاه می باشد، لذا دیشب از ساعات اولیه حادثه،نیروهای امداد رسانی سپاه استان به یاری روستاهای زلزله زده شتافتند وامداد رسانی به 30 نفر از حادثه دیدگان اتفاق افتاد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما