آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 21 آبان 1396 ساعت 19:37   |   کد مطلب: 30104
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از افزایش ۲۵ درصدی آثارراه یافته به بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.

به گزارش نافع، فاضل عبادی امروز در جلسه ستاد استانی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، اظهار کرد: امسال بیست و چهارمین دوره این جشنواره با شعار " کودکی همسفر قصه ها" و با هدف حمایت از آثار هنری خلاق و تربیت نسل آینده فرزندان ایران اسلامی از دهم تا 15 آذر ماه شروع خواهد شد.

 

عبادی این جشنواره را شاخص ترین برنامه برای کودک و نوجوانان دانست و افزود: در تلاش هستیم که استان همدان را به قطب فعالیت های فرهنگی و هنری کودکان و نوجوانان تبدیل کنیم.

 

وی بابیان اینکه این جشنواره در هفته وحدت برگزارخواهد شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم که در تقویت اخلاق و وحدت جامعه اسلامی اثر بخش باشد.

 

عبادی به افزایش ۲۵ درصدی آثار جشنواره نسبت به سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: امسال حدود 430 اثر در بخش های مختلف به دبیر خانه جشنواره رسید که نسبت به سال 95 دارای رشد 25 درصدی بود.

 

وی تصریح کرد: از این تعداد 33 اثر در بخش داخلی به اجرای نمایش خواهند پرداخت وعلاوه بر این 33 اثر بخش بین الملل است که در آینده نزدیک جمع بندی می‌شود.

 

وی با تاکید براینکه حدود 45 نمایش در این جشنواره در سطح استان اجرا می‌شود، ادامه داد: برخی از نمایش ها در بخش های ویژه اجرا در شهرستان های استان را نیزخواهیم داشت. همچنین دو نمایش در بخش دانش آموزی را شاهد خواهیم بود.

 

عبادی با اشاره به اینکه این جشنواره در 8 بخش  برگزار خواهد شد، گفت:نمایش های این جشنواره در 8 سالن اصلی در مرکز استان و سایر شهرستان ها اجرا می شوند.

 

وی تاکیدکرد:  امیدواریم دستگاه ها همانند گذشته با همدلی و همکاری در جهت ارائه بهتر خدمات کمک کنند

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت