آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 18 آبان 1396 ساعت 09:03   |   کد مطلب: 30052
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: 210 تیم پلیس راه و پاسگاه های انتظامی در این استان امنیت زائران اباعبدالله الحسین(ع) هنگام بازگشت و عبور از مسیرهای همدان برای رسیدن به مقصد، را تامین می کنند.

به گزارش نافع، به نقل از ایرنا، سرهنگ رضا عزیزی اظهار کرد: هم اینک میزان خودروهای عبوری از همدان به مرز مهران به صفر رسیده است ولی شاهد بازگشت تدریجی و محدود زائران هستیم.

وی بیان کرد: به طور حتم با توجه به تدابیر پیش بینی شده هیچگونه مشکلی از جمله بروز گره ترافیکی در زمان بازگشت زائران نخواهیم داشت.
رئیس پلیس راه استان همدان اظهارکرد: برای تامین امنیت زائران از توان پاسگاه های انتظامی نیز استفاده شده و تمامی تیم ها 24 ساعته در محورها حضور دارند.

سرهنگ عزیزی از زائران اربعین حسینی خواست تا با توجه به چشم انتظاری خانواده ها برای بازگشت زائران از این سفر معنوی، در حین برگشت به وطن عجله نکنند تا شاهد بروز سوانح جاده ای و داغدار شدن خانواده ها نباشیم.

وی ادامه داد: رانندگان پیش از سفر به اندازه کافی استراحت کنند همچنین رعایت آیین نامه راهنمایی و رانندگی از جمله بستن کمربند ایمنی و تردد با سرعت مطمئنه و صحبت نکردن با تلفن همراه هنگام رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

بیش از سه میلیون تردد از جاده های استان همدان از آغاز طرح اربعین تاکنون صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها