آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 16 آبان 1396 ساعت 08:06   |   کد مطلب: 30017
معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندارهمدان افزایش تعاملات با همه گروه ها و احزاب سیاسی را از جمله اولیت های خود اعلام کرد.

به گزارش نافع،سید سعید شاهرخی، معاون سیاسی،امنیتی،استاندار همدان در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به اینکه ؛ ایجاد نشاط سیاسی و توجه به سرمایه های اجتماعی دراولویت برنامه های کاری من است، گفت: درهمین راستای ؛ تعامل با همه احزاب، گروه ها ، نمایندگان مجلس ، ائمه جمعه و تمامی کسانی که برای اعتلای استان تلاش میکنند ، در دستور کار می باشد.

 

با فضای سیاسی ،اجتماعی و فرهنگی همدان  نا آشنا نیستم

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما، در تشریح فضای سیاسی و اجتماعی و فرهنگی استان همدان ، گفت: البته  بنده  با فضای سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی همدان  نا آشنا نیستم چراکه پیش از این ، 15 سال در اغلب شهرستانهای استان در کسوت فرماندار و شهردار خدمت کرده ام وخوشبختانه استان همدان به لحاظ سیاسی فرهنگی و اجتماعی در بین استانهای کشور استانی مناسب با شاخص های بالای امنیتی است.

 

روند مثبت و سازنده ای پیش رو خواهیم داشت

شاهرخی با بیان اینکه ،همدان دارای مردمی دین دار و انقلابی است ، اذعان داشت:مردم این استان ، همواره درراستای تحکیم مبانی انقلاب و ارزش های اسلامی گام برداشته و بر می دارند وارزیابی بنده بر این است که روندی مثبت و سازنده ای پیش رو خواهیم داشت.

 

تشکیل خانه احزاب در دستور کار است

وی در بخش دیگری از سخنان خود ، تشکیل "خانه احزاب" در همدان را از جمله برنامه های دردستور کار خود اعلام و بیان کرد: اعتقاد من بر تقویت احزاب است چراکه توسعه سیاسی و ایجاد فضای منظم و قانونمند سیاسی نیازمند بهره گیری از احزابی قدرتمند می باشد و بر همین اساس حمایت از احزاب در حوزه های مختلف از الزامات است.

 

احزاب باید درچارچوب قانون، فعال باشند

وی با تاکید بر اینکه احزاب باید درچارچوب قانون ، فعال باشند ، تصریح کرد: رسالت مهم احزاب،نظارت و حفاظت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

 

خانه احزاب، طی فرایندی قانونی تشکیل خواهد شد

شاهرخی همچنین با اذعان به اینکه یکی از راهکارهای حمایت از احزاب ،ایجاد فضایی با عنوان "خانه احزاب" در استان می باشد، اظهار کرد: البته این خانه ، به حکم قانون و بر مبنای تشکیل درمرکز و دیگر نقاط کشور تشکیل می شود.

 

وی در ادامه بیان کرد: خانه احزاب ، طی فرایندی قانونی تشکیل خواهد شد و درحقیقت در این مجموعه،احزاب با سلایق مختلف گرد هم می آیند تا برای طرح مسائل حزبی و ساختاری خود تصمیم گیری نمایند.

 

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان عنوان کرد: مصمم هستیم با همکاری همه احزاب اعم از؛ اصلاح طلب ، اصول گرا ، مستقل و دیگر احزاب شناسنامه دار"خانه احزاب "را در استان همدان راه اندازی کنیم.

 

انتصاب معاون سیاسی ،امنیتی استاندار، تابع فرایندی مشخص است

وی در بخش پایانی سخنان خود، درپاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه " چرا پیش ازاین، در مصاحبه های رسانه ای خود ،حضور درمعاونت سیاسی ،امنیتی استانداری همدان را شایعه اعلام کرده بودید" گفت: به هر حال ، انتصاب معاون سیاسی ، امنیتی استاندار، تابع فرایندی مشخص است ، و برهمین اساس برای حضور در این سمت ، ابتدا پیشنهادات از سوی وزارت کشورداده شد و در نهایت حکم ازسوی وزارت  مربوطه صادر گردید.

 

 به زودی با خبرنگاران دیدار خواهم داشت

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ما که پرسید ، "چرا معارفه معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با حضور حداقلی مسئولین مربوطه وبدون پوشش رسانه ای برگزار شد"، اظهار کرد: البته مراسم معارفه درجمع مدیران ستادی استانداری ، فرمانداران استان وبا حضوراستاندارهمدان به انجام رسید و به زودی در جلسه شورای اداری استان با مابقی مدیران و خبرنگاران نیز دیدار خواهم داشت.

 

انتهای پیام/

 

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت