آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 15 آبان 1396 ساعت 07:32   |   کد مطلب: 29994
نماینده مردم همدان وفامنین درمجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به تشدید تحریم ها از سوی آمریکا، اعلام کرد:جمهوری اسلامی آماده هر نوع پاسخ به بدعهدی های آمریکا است.

به گزارش نافع،امیرخجسته درگفتگوباخبرنگارما، ضمن اشاره به تحریم های اخیرآمریکا (کاتسا) و با بیان اینکه این نوع تحریم هابه دنبال شکستهای پی درپی آمریکا درخاورمیانه اتفاق افتاد؛ گفت:عملکردسپاه قدرتمند ایران درسوریه ، لبنان ، افغانستان ، یمن وعراق موجب شد تا آمریکا درسطح منطقه ضمن ازدست دادن جایگاه خود، بسیار نیزتضعیف شود.

 

وی ادامه داد: درشرایطی که آمریکا با تمام توان،علیه جمهوری اسلامی ایران ومسلمانان وارد عمل شده بود، شکست های پیاپی آنها، درسطح مجامع بین المللی تضعیف این کشوراستکباری را رقم زد و این در شرایطی بود جمهوری اسلامی با تسخیردل و اعتقاد مردم منطقه ، موفق به پیشبرد امور خود شد.

مردم خاورمیانه وجهان اسلام به جمهوری اسلامی عشق می ورزند

خجسته با اذعان به اینکه مردم خاورمیانه وجهان اسلام هم اکنون به جمهوری اسلامی ایران عشق می ورزند ،عنوان کرد:شکست مفتضحانه آمریکا در سوریه،عراق ویمن موجب شدتا این دولت دست به بازی ای با عنوان تحریم های کاتسا بزند والبته این نوع عکس العمل،حکایت ازسیلی محکمی داشت مسئولین آمریکایی و به ویژه رییس جمهور این کشوراز جمهوری اسلامی خورده بود.

 

خجسته همچنین با بیان اینکه ، ترامپ در چنین شرایطی  خود را به دیوانگی زده است،اظهارکرد:در حالی که صهیونیستها، اسرائیل را درنقطه بحرانی وخطرمیدیدند ، آمریکا متحیراز وضعیت پیش آمده تشدید تحریم ها را در دستور کار خود قرارداد.

 

وی درادامه،ضمن اشاره به شکست اخیرآمریکا درسناریوی "همه پرسی اقلیم عراق" ، گفت:این شکست نیزبرسردرگمی آمریکا افزود و در نهایت تمامی معادلات  دشمن توسط نیروهای راهبردی ایران بهم خورد.

 

جنون دست داده به مقامات آمریکایی،نقض برجام را رقم زد

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه امروزضعف وزبونی آمریکا را در سطح مجامع بین المللی شاهد هستیم،عنوان کرد:برجام یک قرداد بین المللی است که متاسفانه باجنون دست داده به مقامات آمریکایی و صهیونیستی نقض آن رقم خورده است.

 

آمریکا به دنبال بی اعتبار کردن برجام است

وی تصریح کرد:آمریکا با تشدید تحریم ها به دنبال بی خاصیت کردن برجام است در حالی که این نوع اقدامات خود شکست دیگری را در سطح مجامع بین المللی برای آمریکا رقم خواهد زد.

 

اروپا حساب خود را از آمریکا جدا کند/آمریکا درسطح جهان بی اعتبار شده است

امیرخجسته اذعان داشت:هم اکنون دولت آمریکا درسطح دنیا بی اعتبارشده است والبته ماامیدواریم که درموضوع برجام،اروپا حساب خود را ازآمریکا جدا کند.

 

جمهوری اسلامی آماده هرنوع پاسخ،به بدعهدی های آمریکااست

وی در ادامه با تاکید براینکه جمهوری اسلامی آماده هرنوع پاسخ،به بدعهدی های آمریکااست،گفت:چنانچه آمریکا همچنان به اقدامات نابخردانه خودادامه دهد،مجلس ایران نیز با ورودبه غنی سازی در مقابل این مزدورخواهد ایستاد.

 

همه پی بردند که آمریکا قابل اعتماد نیست

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اذعان به اینکه،البته این نوع حرکات آمریکا،برکاتی را برای برخی مسئولین و مردم ایران به دنبال داشت؛خاطرنشان کرد:درحال حاضریک صدایی درکشورایران رقم خورده است ومهم این است که همه به سخنان مقام معظم رهبری و بیانات امام خمینی(ره) که بارها اعلام کرده بودند "آمریکا قابل اعتماد نیست" پی بردند.

 

دشمن ازاعتقادات ویک دلی مردم ایران درهراس است

وی افزود:چنانچه تا امروزبا تکیه براقتصاد مقاومتی پیش می رفتیم وبه دنبال برقراری ارتباط با آمریکا نبودیم این شرایط رقم نمی خورد وهمه باید بدانندکه دشمن نه ازتاسیسات هسته ایران ،که این اعتقادات و یکدلی این ملت در هراس است.

 

آقایانی که گمان می کنند لبخند آمریکا لبخند ارتباط است بدانند که لبخند این دولت، لبخند خیانت است

خجسته با تاکید براینکه درحال حاضردولتمردان ومجلس نشینان و تمامی مسئولین نظام نبایدهیچ نظر مساعدی نسبت به آمریکاداشته باشند،اظهار کرد:آقایانی که گمان می کنند لبخند آمریکا لبخند ارتباط است باید بدانند که لبخند این دولت، لبخند خیانت،جنایت ونیرنگ است وآمریکا دشمن همیشگی مااست.

 

مسئولین نترسند،تکیه براقتصاد مقاومتی از ضروریات است

وی افزود:مسئولین نترسند وآگاه باشند که آمریکا هرچه توان داشته است علیه جمهوری اسلامی ایران به کاربرده است ودراین شرایط تکیه بر اقتصاد مقاومتی ازضروریات است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت