آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 14 آبان 1396 ساعت 19:15   |   کد مطلب: 29992
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان گفت: با آغاز پیاده‌روی اربعین حسینی تاکنون نزدیک به یک‌میلیون نفر زائر از استان همدان عبور کرده‌اند و توانسته‌اند از ۴۰ ایستگاه صلواتی برپا شده در سطح استان خدمات دریافت کنند.

به گزارش نافع، به نقل از تسنیم،مهرداد نادری فر اظهار داشت: خوشبختانه ما در بخش ترافیکی مشکلی خاصی در استان نداریم و میزان حوادث ترافیکی و جاده‌ای در استان نیز باوجود افزایش ترددزائران نسبت به سال گذشته، کاهش‌یافته است.

 وی بابیان اینکه با آغاز پیاده‌روی اربعین حسینی تاکنون نزدیک به یک‌میلیون نفر زائر از استان همدان عبور کرده‌اند افزود: زائران حسینی در این مدت توانسته‌اند از 40 ایستگاه صلواتی برپاشده در سطح استان خدمات دریافت کنند.

سخنگوی ستاد اربعین همدان ابراز کرد: علاوه بر زائران ایرانی زائران کشورهای ترکیه، آذربایجان، تاجیکستان، افغانستان و پاکستان نیز برای حضور در مراسم اربعین می‌بایست از استان همدان عبور کنند که خوشبختانه در این مدت ما توفیق میزبانی از این زائران را نیز به دست آورده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه تا امروز برای 17 هزار و 300 زائر همدانی ویزا صادرشده است گفت:  تا امروز برای تمامی زائران همدانی که متقاضی دریافت ویزا برای حضور در مراسم اربعین حسینی بودند ویزا صادرشده است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان بیان کرد: باوجود بارندگی‌هایی که در 24 ساعت گذشته رخ‌داده است در مناطق مختلف استان مانند گردنه اسدآباد و یا محورهای مواصلاتی  هیچ‌گونه مشکلی نداریم چراکه همه نهادهای مسئول تمام‌قد پای‌کار آمده‌اند.

وی با قدردانی از خدمات ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین همدان عنوان کرد: علاوه بر فعال بودن تمامی ایستگاه‌های صلواتی ما در سطح استان، در عرصه فضاسازی برای اربعین حسینی نیز با ورود قابل‌تقدیر شهرداری همدان فضای خوبی بر استان حاکم شده است.

نادری فر با تأکید بر اینکه مشکلی خاصی برای عبور زائران همدانی در مرز مهران نداریم اظهار داشت: چند روز پیشدر مرز مهران به دلیل حجم مراجعات تردد سخت شده بود که بارش باران در 24 گذشته سبب شد مراجعات اندکی کاهش‌یافته و در نتیجه حجم افرادی که پشت مرز مهران منتظر بودند نیز کاهش یابد.

 انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها