آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 28 مهر 1396 ساعت 14:12   |   کد مطلب: 29732
امام خامنه ای (مدظله العالی ) آنچه در سال ۸۸ و قضایای بعد انتخابات رخ داد ، مصداقی بارز از فتنه بود. در آن سال صدمات فراوانی به افراد و گروه هایی وارد شد. اما نکته مهم تر از همه صدمه ای بود که فتنه گران به نظام مظلوم جمهوری اسلامی زدند.

حل مشکلات اقتصادی مردم

جهت‌گیریِ اوّل، پرداختن به مشکلات مردم -امروز در درجه‌ی اوّل، مشکلات اقتصادی و معیشتی- است؛ این کارِ اوّلی است که از این سه کارِ هم‌زمان باید انجام بگیرد؛ این اوّلینش است: پرداختن به مسائل داخلی، پرداختن به مشکلات مردم، مسئله‌ی معیشت و اقتصاد؛ که این را باید ان‌شاءالله به یک نقطه‌ی قابل قبولی، در طول این چهارسال برسانید.۱۳۹۶/۰۵/۱۲

بیانات در مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران‌

با توجه به شرایط خاورمیانه ،  یاوه گوی های رئیس جمهور امریکا و رویداد های اخیر داخلی در سطح کشور و شهرستان بیان برخی نکات لازم به نظر می رسد

● آنچه از زبان ترامپ به عنوان رئیس جمهور رژیم دیکتاتور ایالت متحده امریکا جاری شد چیزی جز یک بازی طراحی شده به منظور گرفتن امتیاز بیشتر و اعتبار زدایی از تعهدات آمریکا در معاهده برجام نبوده و نخواهد بود.

  ترامپ و کشور های اروپایی در طراحی نانوشته با  بازی  نقش پلیس  خوب و بد در تلاش برای باقی ماندن پوست برجام و تعهدات ایران و تهی شدن تعهدات خود،همچنین  متضرر شدن بیش از پیش ملت ایران هستند .

یاوه گویی های این تاجر بی چاک ودهن بایستی به صورت عملی و شایسته توسط مسئولین امر در  دولت محترم پاسخ داده شود این پاسخ فقط وفقط از مسیر ایستادگی و مقاومت در مقابل خدعه و نیرنگ های صهیونیزم بین الملل و سرمایه داری امریکا میسر خواهد شد .

مسئولین با اجرای ۹ شرط رهبر انقلاب بر  برجام و اجرای قانون مصوب مجلس بایستی به مقابل عملی با نقض عهدهای مکرر امریکا بپردازند.

 لازم به ذکر است برجام و تجربه نقض آن توسط دُوَل استعماری دفن ایده مذاکره با کدخدا و امپراطوری غرب به رهبری امریکا ی عهد شکن بود.

● در حالی که کشور به گواه اغلب کارشناسان مستقل و اساتید اقتصاد در رکود شدید یه سر میبرد  . واحد های تولیدی وبنگاه های صنعتی در دوران پسا برجام به علت عدم اتکای مسئولین به  اقتصاد مقاومتی با مشکلات عدیده روبه رو هستند ، برخی نمایندگان مجلس با امضای نامه ای  رفع برخی محدودیت ها از سران فتنه را از  رئیس جمهور خواستار شدند؛ این رویداد در شرایطی صورت میگیرد که نمایندگان مجلس سوگند یاد کردند که حافظ قانون اساسی، نظام جمهوری اسلامی ، حقوق مردم و پاسدار تفکر ولایی به عنوان رکن مذهب رسمی کشور باشند.

 چگونه میشود آنانی که سوگند یاد کردند که پاسبان قانون و حرمت ارکان نظام باشند، دلسوز قانون شکنان و حرمت شکنان ساختار نظام جمهوری اسلامی شدند؟ می شود باور کرد در حالی که مردم ایران ،استان همدان و  شهرستان رزن درگیروگرفتار مشکلات بیشمار اقتصادی و معیشتی هستند و خانواده ها با معضل خانمان برانداز بیکاری دست به گریبانند؛ برخی نمایندگان که قرار است وکلای دردها و رنج های مردم باشند به وکالت مرفهین قانون شکن پای فشاری می کنند؟

● شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در پایان  با تاکید و تصریح بر اولویت داشتن مشکلات و دغدغه های معیشتی مردم اعلام میدارد  مسئولین به  جای ایجاد  جلسات پر حاشیه و امضای بیانیه های بی حاصل و بی ثمر برای  مردم بزرگ شهرستان  رزن، به فکر حل دغدغه های اساسی ملت با تکیه بر توان داخلی و ایجاد اتحاد و  وفاق براساس تبعیت محض از ولایت فقیه قدم بردارند .

بدیهی است اطاعت از ولایت فقیه به  حرف و سخنرانی نیست بلکه عمل در چهارچوب مبانی سیاسی رهبری، از جمله مسائلی نظیر فتنه ۸۸ مصداق بارز  ولایت مداری خواهد بود.

بسیج دانشجویی به عنوان سر سلسله جنبش دانشجویی مسلمان ضمن تقدیر و تشکر از مواضع انقلابی ائمه جمعه شهرستان نسبت به مسائل اخیر کشور و نامه امضا شده  ،با تاکید بر وحدت در صفوف آحاد مردم شریف شهرستان و امت حزب الله، برخی بی حرمتی ها نسبت به نهاد مقدس شورای نگهبان ، ارکان نظام و ائمه جمعه در برخی جلسات در شهرستان را محکوم میکند و نسبت به عواقب تکرار چنین اتفاقاتی هشدار میدهد و تصریح میکند فرزندان انقلابی حضرت روح الله قطعا به وظیفه ای که ولایت امر؛ امام خامنه ای بر دوششان در خصوص روشنگری در مسائل کشور قرار داده اند عمل خواهند کرد و در این میان جز حقوق مردم و نظام اسلامی هیچ خط قرمزی نخواهند داشت

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رزن 28/7/96

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها