آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 28 مهر 1396 ساعت 11:01   |   کد مطلب: 29729
رئیس کمیته بین‌الملل کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: ترامپ نیز نتوانسته با رفتارهای غیرعقلانی خود هزینه لغو برجام را بپردازد، طبیعتا کنگره نیز چنین رفتار غیرعقلانی را از خود نشان نخواهد داد.

به گزارش نافع، به نقل ازخبرگزاری خانه‌ملت،جلیل رحیمی‌جهان‌آبادی ، درخصوص موضع کنگره نسبت به برجام، اظهار داشت: مواضع تند ترامپ از زمان تبلیغات ریاست جمهوری تا کنون به گونه‌ای بود که همه گمان می‌کردند که ترامپ برجام را قطع کند، اما اکنون عقب نشینی کرده و جرات چنین عقب نشینی در افکار عمومی آمریکا را ندارد، بعید است که کنگره این کار را انجام دهد.

 

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: میانگین تصمیم‌گیری در مجالس، معمولا عقلانی‌تر از تصمیمات فردی است، کنگره آمریکا احتمالا سخت گیری‌هایی را در حوزه نظارت در خصوص برخی از تحریم‌ها خواهد کرد ولی از لغو برجام، استقبال نمی‌کند.

 

وی با بیان اینکه از جمله تبعات لغو یا خروج از برجام، انزوای آمریکا در عرصه بین الملل است، افزود: حاصل کار کنگره در خصوص برجام اعمال فشار بیشتر در بخش تحریم‌ها، به اضافه درخواست نظارت بیشتر خواهد بود و چیزی فراتر از این نیست.

 

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی ترامپ نتوانسته با رفتارهای غیرعقلانی خود هزینه لغو برجام را بپردازد، طبیعتا کنگره نیز چنین رفتار غیرعقلانی را از خود نشان نخواهد داد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما