دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 26 مهر 1396 ساعت 08:56   |   کد مطلب: 29689
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تصادف رانندگی زنجیره ای و مرگبار خودروها در مسیر ارتباطی خدابنده - همدان یک کشته و هشت مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش نافع، غفور آقاجانلو در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه حوالی ساعت 5:30 شامگاه سه شنبه /25 مهر جاری/ در کیلومتر 25 این مسیر ارتباطی اتفاق افتاد.
وی با بیان اینکه بیرون کشیدن سرنشین کشته شده در درون یکی از خودروهای سواری قریب به 2/5 ساعت طول کشید
اظهار کرد: این حادثه دلخراش رانندگی در سه راهی پیرمرزبان رخ داد و 2 تیم با یک دستگاه خودروی نجات و یک دستگاه آمبولانس به یاری حادثه دیدگان شتافتند.
آقاجانلو با بیان اینکه فرد کشته شده در میان آهن پاره ها گیر کرده و بیرون کشیدنش بسیار وقت گیر بود افزود: 2 تن از مصدومان به صورت سرپایی در محل درمان شدند و 6 مصدوم دیگر نیز به منظور درمان به بیمارستان امیرالمومنین شهرستان خدابنده منتقل شدند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز گفت: یک دستگاه کامیون باری، عامل این تصادف رانندگی خونین و دلخراش شد.
سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی افزود: راننده کامیون باری وقتی با نقص فنی خودرو (بریدن ترمز) مواجه می شود از کنترل کامیون عاجز مانده و با 2 دستگاه خودروی سواری 'پژو پارس و پژو آردی' مقابل خود به شدت برخورد می کند.
وی اظهار کرد: باتوجه به اینکه کنترل کامیون از دست راننده خارج شده بود بنابراین این 2 خودروی سواری را به سمت کامیون درحال حرکت سوق داده و در واقع رانندگان و سرنشینان خودروهای سواری در میان این 2 کامیون باری قرار گرفته و عمق و شدت حادثه بیشتر می شود.
شیرمحمدی با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه یک نفر از سرنشینان خودروی سواری پژو پارس کشته شد و سه نفر نیز به شدت مصدوم شدند افزود: راننده کامیون در این حادثه مقصر شناخته شد.
انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما