دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 24 مهر 1396 ساعت 11:30   |   کد مطلب: 29668
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان پیش بینی کرد: ظرف 10 روز آتی، حکم حسین مرادی، شهردار منتخب شورانشینان از سوی وزارت کشور ابلاغ خواهد شد و انصراف شهردار منتخب، تنها ساخته ذهن رسانه هااست.

به گزارش نافع، چندی پیش از سوی رسانه ها، خبری مبنی بر تغییر تصمیم شهردار غیر بومی همدان برای حضور در این شهر منتشر شد.

 

خبرگزاری ایسنا در همدان با انتشار این خبر که شهردار غیر بومی همدان به دلیل مخالفت خانواده اش برای حضور دراین شهر از مدیریت در شهرداری انصراف داده است،مدیریت  شهری در همدان را بلاتکلیف اعلام کرد.

 

در همین رابطه سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان در گفتگو با خبرنگار ما،با اشاره به اینکه برخی رسانه ها در حالی خبر استعفای شهردار همدان را مطرح کردند که هنوز شهردار منتخب مشغول به کار نشده و به همین علت کلمه استعفا بی معنی است، گفت:این شایعات، تنها ساخته ذهن رسانه ها و مطبوعات است.

 

کامران گردان با بیان اینکه هیچ تغییر تصمیمی مطرح نیست و حسین مرادی هنوز به عنوان شهردار همدان مد نظر است،خاطر نشان کرد:وی چندی دیگر با قوت کار خود را در مدیریت شهری همدان آغاز خواهد کرد و موارد نشر داده شده هیچ گونه صحتی ندارد.

 

وی با اذعان به اینکه حسین مرادی با اکثریت آراء، گزینه منتخب شورانشینان بوده و هست،عنوان کرد:پیش بینی میشود ظرف 10 روز آینده حکم شهردارهمدان از سوی وزارت کشور زده شود.

 

گردان در نهایت هر گونه خبر مبنی بر تغییر تصمیم شهردار منتخب برای حضور در همدان را تکذیب کرد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها