آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 18 مهر 1396 ساعت 13:11   |   کد مطلب: 29569
فرماندار شهرستان اسدآباد از برپایی دو نمایشگاه توانمندی مردم و جشنواره آلو در روز پنجشنبه به مدت یک هفته در اسدآباد خبر داد.

به گزارش نافع؛ حسین افشاری در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ از برپایی نمایشگاهی از محضولات و توانمندی‌های روستائیان، عشایر و بانوان در شهرستان اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه در سالن شهید راحمی شهر اسداباد برپا می‌شود.

 

وی با اشاره به آغاز به کار نمایشگاه توانمندی‌های مردم اسدآباد در روز پنجشنبه به مدت یک هفته، گفت: این نمایشگاه با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور، مسئولان استان و شهرستانی افتتاح می‌شود.

 

فرماندار شهرستان اسدآباد یادآور شد: مراسم افتتاح این نمایشگاه در ساعت 8:30 صبح روز پنجشنبه به دبیری اداره صنعت، معدن و تجارت خواهد بود.

 

وی همچنین از برپایی جشنواره آلو در روستای ملحمدره خبر داد و گفت: این جشنواره نیز به دبیری جهاد کشاورزی شهرستان در روستای ملحمدره در روز پنجشنبه به مدت یک هفته برگزار می‌شود.

 

افشاری افزود: با توجه به اینکه در ماه محرم قرار داریم، برنامه جشن افتتاحیه جشنواره آلو در این روستا را برگزار نکردیم اما مردم می‌توانند با حضور در بازارچه این جشنواره از محصولات عرضه شده در این جشنواره دیدن و خرید کنند.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت