آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 15 مهر 1396 ساعت 07:50   |   کد مطلب: 29488
دبیر قرارگاه دانشجویی شهید الحسینی استان همدان
دبیر قرارگاه دانشجویی شهید الحسینی استان همدان در گفت و گو با خبرنگار نافع در خصوص فعالیتهای آغاز سال تحصیلی این قرارگاه برای دانش آموزان کم بضاعت استان همدان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش نافع، میلاد مرادی  در گفت و گو با خبرنگار نافع در خصوص فعالیتهای آغاز سال تحصیلی این قرارگاه برای دانش آموزان کم بضاعت استان همدان توضیحاتی ارائه داد.

وی گفت: پویش نسیم مهر از طریق کمکهای مردمی انجام می شود و از طریق منابع خبری و خیرین اطلاع رسانی خوبی شد .

 

مرادی گفت: هدف شناسایی دانش آموزان محروم در تمام مناطق استان  بود که توانستیم 500 دانش اموز را در شهرستانهای مختلف استان شناسایی کردیم ، ما توانستیم برای این 500 نفر بسته های کامل لوازم التحریر آماده کنیم تا دانش اموزان بتوانند از این لوازم التحریر استفاده کنند.

 

دبیر قرارگاه دانشجویی شهید الحسینی استان همدان ادامه داد: ما در قرارگاه شهید الحسینی از طریق معلمانی که در مناطق محروم بودند کار شناسایی را انجام دادیم و پس از شناسایی بسته ها را به این دانش اموزان رساندیم تا استفاده مورد استفاده قرار گیرد.

 

وی اضافه نمود: در روند سال تحصیلی جدید نیز چند پویش دیگر هم داریم که یکی از انها مواد غذایی است که در پاییز است ، در زمستان نیز پویش  لباس خوب برای فصل زمستان است و برای ایام عید هم  پویش خرید البسه و کفش نو عید  را برای دانش آموزان بی بضاعت خواهیم داشت.

 

این فعال خیری و دانشجویی در استان همدان در یایان تصریح نمود: پویش نسیم مهر توسط قرارگاه شهید الحسینی و با همکاری جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) سازمان بسیج دانشجویی اجرایی شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها