آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 14 مهر 1396 ساعت 09:28   |   کد مطلب: 29479
دادستان شهرستان اسدآباد گفت: متهم به قتل زن 30 ساله در آخرین بازجویی‌ها گفته که مقتول زن موقت او بوده است.

به گزارش نافع؛ محمدجواد هاجرپور در گفت‌وگو با خبرنگار  آوای سیدجمال؛ با اشاره به اینکه صبح روز گذشته جسد زنی اهل همدان در گردنه اسدآباد کشف شد، اظهار کرد: این جسد توسط یک کوهنورد که در حال پیاده‌روی صبحگاهی بوده، کشف شد و با یک دستگاه موبایل افتاده بر زمین مواجه می‌شود که در تماسی که به آن موبایل شده، اطراف را جستجو می‌کند و صاحب موبایل را می بیند.

 

وی گفت: جسد کشف شده در گردنه اسدآباد متعلق به زنی 30 ساله بود که علت فوتش هنوز مشخص نیست چرا که بازجویی‌ها از فرد مظنون دستگیر شده، ادامه دارد.

 

دادستان شهرستان اسدآباد گفت: فرد متهم به قتل زن 30 ساله در گردنه اسدآباد در آخرین بازجویی‌ها اعتراف کرده که این زن موقت بوده و با هم به بیستون رفته اند و در مسیر حوالی صحنه جروبحث کرده اند و مقتول گفته که باید زن خود را طلاق بدهی و با من ازدواج کنی و او را تهدید به مرگ خود کرده است.

 

 وی ادامه داد: فرد متهم مدعی است که مقتول با همان تهدید که امروز روز آخر زندگی من ست، قرصی را از کیفش بیرون آوره و خورده و حالش بد شده و در همان حین صورتش کبود شده و  در ماشین تمام کرد که بعد من هم هراسان او را در کنار جاده گردنه اسدآباد انداختم.

 

هاجرپور با بیان اینکه متهم تاکنون در این حد به جزئیات مرگ زن 30 ساله اعتراف کرده است، گفت: این متهم از طریق پدر مقتول  که البته فوت کرده آشنا بوده و برای کارهای تعمیراتی به منزل ایشان رفت و آمد داشته است.

 

وی با بیان اینکه فرد متهم برای کارهای تعمیراتی که به اصطلاح مورد اعتماد خانواده بوده، با فرد مقتول آشنا شده و باب دوستی گرفته اند، افزود: متهم به قتل زن 30 ساله دارای زن دیگری است که باردار است.

 

دادستان شهرستان اسدآباد با بیان اینکه جسد برای کالبدشکافی و علت فوت به پزشکی قانونی تحویل داده شده است، خاطرنشان کرد: اینکه زن مقتول خودش قرص را خورده و یا به دست مرد خفه و به قتل رسیده، باید منتظر پاسخ پزشکی قانونی باشیم.

 

هاجرپور یادآور شد: امروز متهم با قرار بازداشت موقت به زندان رفت.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت