آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 9 مهر 1396 ساعت 01:10   |   کد مطلب: 29380
فرماندار شهرستان اسدآباد
فرماندار شهرستان اسدآباد با همکاری دانشکده علوم پزشکی شهرستان در حال پیگیری ایجاد پایگاه انتقال خون در محل بیمارستان امیرالمؤمنین سابق هستیم، گفت: با توجه به استقبال مردم برای اهدای خون ایجاد این پایگاه بعداز ایام عاشورا انجام خواهد گرفت.

به گزارش نافع؛ حسین افشاری در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ از ایجاد پایگاه انتقال خون در اسدآباد در آینده‌ای نزدیک خبر داد و اظهار کرد: این پایگاه درگذشته به‌صورت سیار در شهرستان فعالیت داشته که به دلیل نبود امکانات این امر متوقف شده است.

 

وی گفت: با همکاری دانشکده علوم پزشکی شهرستان در حال پیگیری ایجاد پایگاه انتقال خون در بیمارستان امیرالمؤمنین سابق هستیم که البته برای بعد از ایام عاشورا انجام خواهد شد.

 

فرماندار شهرستان اسدآباد با اشاره به استقبال مردم شهرستان از اهدای خون، گفت: با توجه به اینکه عملاً فردا در استان همدان اهدای خون استقبال زیاد است بنابراین نمی‌توانیم پایگاه سیاری را در شهرستان داشته باشیم.

 

وی افزود: امیدواریم به‌زودی این پایگاه انتقال ایجاد شود تا مردم اسدآباد هم بتوانند به سهولت در امر اهدای خون‌ مشارکت داشته باشند.

 

افشاری با اشاره به مسئله قمه‌زنی و حرام بودن این امر، گفت:  این عملی موجب وهن فرهنگ عاشورا می‌شود در شورای تأمین نیز مطرح کرده‌ایم که در صورت وجود هرگونه عملی از این دست برخورد قاطع خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت