دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396 ساعت 08:23   |   کد مطلب: 29281
یک کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه همه‌پرسی در کردستان عراق در حقیقت همه‌پرسی از مرم نیست بلکه این القاء مردم‌سالاری توسط صهیونیسم جهانی است، گفت: این همه پرسی برای انتقام از جمهوری اسلامی و ایجاد پایگاه دائمی برای بازماندگان داعشی است.

به گزارش نافع؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی زادسرجیرفتی در گفت‌وگو با خبرنگار  آوای سیدجمال؛ در خصوص برگزاری همه‌پرسی در کردستان عراق، اظهار کرد: همه‌پرسی در کردستان عراق در حقیقت همه‌پرسی از مرم نیست بلکه این القاء مردم‌سالاری توسط صهیونیسم جهانی است که سال‌های سال دنبال رژیم جعلی دوم در شرق آسیا یعنی بیخ گوش جمهوری اسلامی است.

وی گفت: آنچه الآن در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا در حال اجراست، طراحی آن‌ها از سال‌ها قبل توسط انگلیس صورت گرفته است.

این کارشناس مسائل سیاسی بابیان اینکه انگلیسی که رژیم جعلی صهیونیستی را تأسیس و آمریکا را کشف کرده است، افزود: 700 سال است که جنگ مذهبی اقوام ترک، لر و بلوچ و بین سنی و شیعه ره انداخته و خودش حکومت کرده است.

طراح همه پرسی در عراق سال‌ها قبل توسط انگلیس انجام شده

وی گفت: رسانه‌های غربی ازجمله بی‌بی‌سی این همه‌پرسی را به‌صورت خاص و وسیع مردمی تبلیغات کردند که مردم بیچاره هم که از پشت پرده ماجراها خبر ندارند و فکر می‌کنند که به نفعشان است و این در حالی است که به اعتقاد  بنده آقایان بارزانی پرورش‌یافته صهیونیزم جهانی هستند و مأموریت اجرا کنند و به‌شدت از ناحیه آمریکا و صهیونیستی پشتیبانی می‌شوند.

زادسرجیرفتی خاطرنشان کرد: امیدواریم که این رژیم جعلی صهیونیست تیرشان به سنگ خواهد خورد؛ همان‌گونه در تأسیس داعش جنایتکار که با عنوان دولت اسلامی برای تخریب چهره اسلام آمده بودند و شکست خوردند، ناکام بمانند.

وی ادامه داد: البته طرح داعشی‌ها با ریخته شدن خون شهدای مدافع حرم ایران، عراق و سوریه و لبنان به فرماندهی سردارانی چون سردار سلیمانی‌ها شکست‌خورده، روسیاه و رسوای خاص و عام در سراسر جهان شدند.

ایجاد پایگاه دائمی برای بازماندگان داعشی دلیل اصلی برای همه پرسی

 نماینده ادوار مجلس بابیان اینکه همه‌پرسی در کردستان عراق را به جلو انداختند و البته در دستور کارشان بود و این همه پرسی برای انتقام از جمهوری اسلامی و ایجاد پایگاه دائمی برای بازماندگان داعشی است.

وی با اشاره به عملکرد داعشی‌ها در طی دو سال اخیر، گفت: این گروه داعش بهترین عوامل دشمن در منطقه خواهند بود و به‌عنوان یک منطقه مستقل که دارای پرچم و مسائل حکومتی خواهند شد، و اگر آرای مردمی باشد که هست، نخواهند گذاشت که جمهوری اسلامی نفس راحتی بکشد و همچنان استکبار عالمی و صهیونیزم جهانی مزاحمت‌های خود را برای جمهوری اسلامی داشته و دارند.

هرچه برمحور تاسوعا و مدار عاشورا باشیم دشمن دست از ما بر نخواهد برداشت

زادسرجیرفتی با اشاره به مناسبت ایام عاشورا و تاسوعا، گفت: تا زمانی که ما بر محور تاسوعا و مدار عاشورا و نام امام حسین(ع) زندگی کنیم، استعمار و استعمارگر دست از سر ما بر نخواهد داشت چراکه این مسیر الهی است.

وی بابیان اینکه این همه‌پرسی در کردستان عراق درواقع جنگ بین خدا و شیطان است، گفت: امید است که در مسیر پروردگار با جانییان شیطانی جنگیده، می‌جنگیم و وخواهیم جنگید.

نماینده ادوار مجلس خاطرنشان کرد: به فضل الهی بارزانی و بارزانی‌ها گور سیاسی خود را در این رفراندوم کنده‌اند و مردم عراق و کردستان را به‌زحمت انداخته‌اند چراکه روزگار پرآشوبی در انتظار آنان است.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما