آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 1 مهر 1396 ساعت 11:30   |   کد مطلب: 29230
رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان عنوان کرد:ا
انجام ۸ عملیات توسط آتش‌نشانان همدانی طی ۲۴ ساعت گذشته
رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان عنوان کرد:انجام ۸ عملیات توسط آتش‌نشانان همدانی طی ۲۴ ساعت گذشته
رئیس سازمان آتش نشانی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته آتش‌نشانان همدانی در ۴ عملیات اطفای حریق و ۴ عملیات امداد و نجات شرکت کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان عنوان کرد:انجام ۸ عملیات توسط آتش‌نشانان همدانی طی ۲۴ ساعت گذشته

 

به گزارش نافع،  محمدرضا بیاناتی اظهار داشت: شرکت در ۴ عملیات اطفای حریق و ۴ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش پرسنل آتش نشانی همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

بیاناتی با بیان اینکه شهروندان دیروز ۳۶۴ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته اند، گفت: از این تعداد تماس ۸ مورد منجر به عملیات شده، ۱۰ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده، ۵۳ تماس اشتباه بوده و متاسفانه ۲۹۳ مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی گفت: عملیات انجام شده در این مدت ۴ مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در بلوار ارم، حریق باغ در روستای کنجینه، تصادف و نشت سوخت خودرو در بلوار ارتش و حریق مراتع و پوشش گیاهی در بلوار جوان بوده است.

رئیس سازمان آتش نشانی همدان عنوان کرد: همچنین ۴ مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در پیشاهنگی، نجات افراد محبوس شده در منزل در حصار علی آباد، عملیات امداد و نجات در حادثه ترکیدگی لوله گاز در خیابان تختی و رهاسازی اندام بدن از داخل منصوبات فلزی در بلوار خواجه رشید توسط آتش نشانان به انجام رسید.

بیاناتی گفت: تعداد ۳ نفر نجات یافته طی این عملیات گزارش شده است.

 

دیدگاه شما