آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 1 مهر 1396 ساعت 11:24   |   کد مطلب: 29228
رئیس هیئت کشتی استان همدان: نهاوند و همدان قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان شدند
رئیس هیئت کشتی استان همدان گفت: در مسابقات کشتی انتخابی جوانان استان همدان تیم نهاوند الف در کشتی آزاد و همدان در کشتی فرنگی در جایگاه نخست ایستادند.

به گزارش نافع، علی رحیمی فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با بیان این که مسابقات کشتی آزاد و فرنگی انتخابی جوانان استان همدان در تاریخ 30 و 31 شهریور ماه در نهاوند برگزار شد اظهار داشت: در رقابت های کشتی آزاد تیم نهاوند الف با 79 امتیاز قهرمان شد.

وی افزود: تیم های همدان الف با 76 امتیاز و تویسرکان با 61 امتیاز به ترتیب در رتبه دوم و سوم ایستادند.

رئیس هیئت کشتی استان همدان از قهرمانی تیم همدان با 77 امتیاز در رقابت‌های کشتی فرنگی خبر داد و گفت: در رقابت‌های کشتی فرنگی که در روز جمعه در سالن علیمرادیان شهرستان نهاوند برگزار شد، تیم های تویسرکان با 69 امتیاز و رزن با 50 امتیاز دوم و سوم شدند.

رحیمی‌فر عنوان کرد: علی قپانوری، مجتبی غلامی، سجاد چهاردولی، امیرحسین صادقی، علیرضا علی بخشی، امیرمحمد مختاری، مهدی بابایی، میثم شریفی، مهدی صدری و رضا کزازی در ده وزن کشتی آزاد انتخابی جوانان استان قهرمان شدند.

وی افزود: در کشتی فرنگی نیز امیر فرهادی، محمد سبزی، محمد حسین عبدالوند، امیرحسین گروسی، پوریا حاجی میرزا محمدی، محمد امین دالوند، عارف رضایی، پوریا بیات، علی منصوری و میثاق مالمیر از کبودرآهنگ در به مقام نخست اوزان دهگانه دست یافتند.

رحیمی‌فر از حضور نفرات برتر مسابقات کشتی انتخابی جوانان در قالب تیم استان همدان در مسابقات قهرمانی کشور جوانان خبر داد و خاطرنشان کرد: این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و بی تردید با حمایت از تیم های جوانان و نوجوانان استان و توجه به تیم‌های پایه آینده کشتی همدان تضمین می‌شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت